Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik végig tanulták az egyetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik végig tanulták az egyetemet, később nem bánták meg, hogy inkább nem csajoztak meg buliztak ezerrel? Megérte utólag annyira tanulni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 16:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
48%

#6 akkor menj le egy műegyetemi buliba, az ott lévők sem a büfészakon vannak, mégis ott vannak a buliban, ők hogy csinálják?

Nem azt mondtam hogy minden nap rúgj be, de a szorgalmi időszakban nem 0-24-ben kell tolni. Vizsga, ZH előtt lehet 2-3 napot végigtanulsz, de az meg nincs minden nap. Meg lehet találni az alkalmakat, időt amikor bulira is jut energia.

2022. febr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
23%

"#6 akkor menj le egy műegyetemi buliba, az ott lévők sem a büfészakon vannak, mégis ott vannak a buliban, ők hogy csinálják?"

úgy, hogy a 90 százalékuk megcsúszott a tanulmányaival.

2022. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Igen, műegyetemen végig kell tanulni. Ha nem akarsz csúszni.
2022. febr. 21. 17:34
 14/26 anonim ***** válasza:
43%

"Ne akard már nekem előadni, hogy te szeptember első hetétől június végéig folyamatosan tanultál és arra nem volt időd, hogy péntek este elmenj valahová!"

elmész bulizni, elmegy komplett a péntek estéd meg a szombat délelőttöd, sőt még délután is elég kótyagos leszel. elment a heti 168 órából effektíve 24 csak arra, hogy buliztál. se nem tanultál, se nem dolgoztál, se semmi egyebet nem csináltál, amit az életben kell

igen, ez nekem és elég sok évfolyamtársamnak másfél-kéthavonta fért bele, kivéve félévközi szünetek.

2022. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én bánom kicsit hogy nem buliztam, xsajoztam, bár azt utólag is lehet. Azért ha a vizsgák után vagy az első hetekben van időd, menj el bulizni y
2022. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ugye 3 év elúszik a fiatalságból
2022. febr. 21. 17:46
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
miért lett lepontozva a 12-es válaszom? az, hogy a nehezebb műegyetemi képzéseken 10-15 százalék végez mintatanterv szerint, az adatok által is alátámasztott tény. ha megcsúsztál, persze hogy beleférnek lazább félévek (sőt az előtanulmányi rend miatt gyakran nem is lehet elkerülni, hogy ne legyen egy lazább féléved, hacsak nem tömöd tele szabvállal az órarendedet)
2022. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

14.


Akkor valamit szarul csináltál.

2022. febr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
55%
#18 igen, veled ellentétben olyan képzésre mentem, amit nem lehet bulikázással elvégezni.
2022. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Én zöldet adtam a 12esre, full igaz
2022. febr. 21. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!