Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik végig tanulták az egyetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik végig tanulták az egyetemet, később nem bánták meg, hogy inkább nem csajoztak meg buliztak ezerrel? Megérte utólag annyira tanulni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 16:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik akkor a diplomások 60-80%-a zseni kategóriába tartozik, hogy el is végzi az adott intézményt meg még bulizni is el tud menni időnként 😂 Nem "ezerrel" kell bulizni, hanem ésszel. Szorgalmi időszakban simán belefér hogy elmenj időnként bulizni, nyáron meg pláne :)
2022. febr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem üti egymást. Egyetemista vagyok, sokat járok szakos bulira, koncertre, még nyáron fesztiválra is.
2022. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
76%

Én nem jártam el bulizni, és megbántam.

De akkoriban ha volt egy szabad estém, inkább lefeküdtem, és sorozatot néztem egy csomag gumicukor társaságában.


De őszintén szólva, ha eljárok, és kevesebb energiám (nem időm, energiám) marad a tanulásra, azt bánom meg. (Nem, nem mindenki rázza ki az egyetemet a kisujjából. Lehet nyugodtan lenézni azért mert nem vagyok olyan okos mint a szaktársaim, és így is próbálom teljesíteni az elvárásokat.)

2022. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
42%
Programtervezo informatikat vegeztem.. siman eljartunk krva sok buliba akinek olyan sokat kell tanulni hogy napestig ul a jegyzetek felett talan elkene gondolkoznia hogy neki valo a szakma, ertem en hogy kierolkodod magadbol de sosem leszel olyan jo a szakmaban (mert persze 90%-a nem kell a tudasnak de te nem fogod birni a terheles belebetegedsz elfaradsz kiegsz mig a masik hasit es tor elore a karrierjeben) sem mint aki rohogve csuklobol megcsinalja.
2022. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Anno én is végigtanultam a műszaki egyetemet, nem buliztam. A mintatanterv szerint haladtam, egyes félévekben tényleg nagyon jó átlaggal (köztársasági ösztöndíjat is kaptam). Azokat irigyeltem már akkor is, meg utólag is, akik jó egyensúlyt tudtak a kettő között tartani. Én annyira féltem, hogy nem teljesítem a követelményeket, hogy igyekeztem mindent tökéletesen megtanulni (és így aztán sokszor kaptam jelest vagy négyest). Csodáltam azt, aki be tudta lőni, hogy ennyi meg annyi tanulás elég lesz a hármashoz, és a fennmaradó időben csajozni tudott.
2022. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25-ös és sikerült jó munkát találnod?
2022. febr. 23. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!