Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex a legjobb dolog az életben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex a legjobb dolog az életben?

Figyelt kérdés

Ciki ha nekem teljesen kimaradt a fiatal koromból a szex?

Tiniként nem szexeltem egyáltalán. 20 évesen vesztettem el, de csak párszor szexeltem azzal a lánnyal. Most 25 éves vagyok és most szexelek először rendszeresen a bartnőmmel, aki nagyon nagyon szép. Ciki ha nekem 25 évig kellett erre várni? Annyiból örülök hogy szép a barátnőm lett, ez kicsit kárpótol.


Ciki ha az én fiatalkoromból kimaradt ez a jó dolog? Bánom nagyon, de semmi esélyem nem volt akkor.

Sokan fiatalon 1 hónapot nincsenek társ és szex nélkül.


2022. febr. 23. 21:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Nem az. Maximum a 3-4. dolog számomra.
2022. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

A szerelem a legjobb dolog az életben. Azért is, mert normális esetben abba beletartozik a szex, méghozzá magas hőfokon, és úgy a legjobb.

2022. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Ne bánkódj! Tanulj nyalni, ujjazni, hogy maradéktalanul kielégítsd a barátnőd! Olvass sokat az örömszerzésről. És gondolj bele hogy a legjobb dolog a szex! De azért a mákosrétes sem kutya!
2022. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a férfi életében a szex és az evés a két legjobb dolog. Még betudod pótolni, főleg ha egy kis szajha az ágyban a csaj.
2022. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%

#4

Meg a PS-ezés

2022. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
28%
Bszki, így folytatodott volna..."és isten megteremtette a 3. napon a ps-t. :DD
2022. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

Nálam a jó dolgok rangsorban kb így néznek ki:


1. Amikor szisszen a hideg sör

2. Értesítés hogy megjött a fizu

3. Egész napos rohanás után ledőlni a kanapéra és kinyújtani a lábam

4. Amikor reggel megszólal az ébresztő de rájövök hogy szombat van

5. Szex


F

2022. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
S ha ciki akkor mit csinálsz, van időgéped vagy mi? MOST élsz, most van most, nem a tegnapban. Van hozzá egy csajod akivel (remélhetőleg) szeretitek egymást, mit érdekel akkor a múlt?
2022. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szex önmagában nem, csak ha szerelem is társul hozzá. Dugtam már "csak úgy" és szeretkeztem szerelemből, utóbbihoz semmi sem fogható.


Szóval nálam ez áll az első helyen, második amikor megjön a fizum, aztán jó ételek és utazás.

27N

2022. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy mondanám, hogy közel sem olyan jó, mint ahogy túl van misztifikálva, de rendkívül frusztráló, ha az embernek nem jut szex és egy társ, akivel megélheti az intimitást meg minden egyebet is. F
2022. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!