Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti hogy ismertétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy ismertétek meg a kedveseteket/barátnőtök? Honnan tudtátok, hogy ő is leszbikus?

Figyelt kérdés

Mi volt az ami rögtön megragadt benneteket benne? Sokat kellett "udvarolnotok" neki vagy màsik esetben neki nektek? Milyen tipusù pár vagytok?

Később majd èn is leìrom a történetünk a párommal 😊



#ismerkedés #szerelem #kapcsolat #leszbikus #egy kapcsolat kialakulàsa #legjobb dolog az életben
2017. ápr. 29. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetero buliban találkoztunk. Látszik rajta, higy leszbikus, ugyhogy nem volt nehéz dolgom ezzel. Odamentem, ittunk egyet egyutt, es aztan ment minden magától.


Mondjuk en csak egy kis szorakozasra vagytam, ugyhogy az esteuzan neki nagyon sokat kellett tepernie a kapcsolatert. Kb 1 honapot udvarolt, mire belementem, hogy járjunk.

2017. ápr. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt :D.

Így aztán nem volt nehéz rájönni, hogy leszbikus.

Beszélgettünk, találkoztunk, összejöttünk.

Nagyon nagy szerelmi történet.

2017. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Mi az egyetemi èveink alatt ismerkedtünk meg a párommal és már 5 ève boldogítjuk egymást!Elég sokat kellett udvarolnom neki mire összejöttün, de megèrte ;) Neki én vagyok az első nő az életében, szóval megtudom érteni miért kellett rà "sokáig" várnom. Hogy honnan tudtam, hogy ő is leszbikus vagy van ilyen hajlama? Mikor ismerkedtünk ő tudta, hogy meleg vagyok, ezt soha nem titkoltam :D szóval az egyik bulin megcsókolt és onnantòl tudtam, hogy majd egyszer az enyèm lesz :) megèrzès...hogy mi tetszik benne? Vagy mi az ami megfogott benne? Minden :D legfőképp az, hogy állandòan beszèlt, főleg hülyesègekről de annyira bele èlte magàt mindig :D meg van egy különleges nèzèse, aminek nem tudok ellenállni :D a külsősègekről nem igen akarok sokat írni, de teljesen az èn ìzlèsem, sportos, szőke és imàdom meg ő is imàd ;) ès ez a legfontosabb :) milyen tipusù pàr vagyunk? Nőies, mind a ketten azok vagyunk, nekem ez fontos. Àltalàban èn vagyok az aki gondoskodóbb vagy nevezzük ùgy, aki hordja a nadràgot otthon...ès ti hogyan ismerkedtetek meg? Milyen tipusù pàr vagytok?

28L ès 26L

2017. ápr. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt az ügyvédem a válásomkor.Először csak ügyvéd-ügyfélként,aztán barátként beszélgettünk,mert jól megértettük egymást és sok közös témánk volt.Én akkoriban még nem voltam benne biztos,hogy leszbikus vagyok,nem is tartottam magam annak.Róla az elejétől fogva tudtam,hogy az mert nem titkolta,találkoztam is az akkori párjával.Lassan beleszerettem és elfogadtam,hogy emgem érdekelnek a nők is.Miután szakítottak a barátnőjével(nem miattam),én vígasztaltam és így jöttünk össze.Én "udvaroltam" neki többet,mivel ő azt hitte,hogy heteró vagyok. Az alatt,hogy milyen tipusú pár vagyunk azt érted,hogy fiús vagy lányos?Mi nőies + nőies vagyunk.

32/N

2017. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyaraláson láttam párszor,mert egy helyen szálltunk meg.Leszólítottam,beszélgettünk,ismerkedtünk és összejöttünk.Amikor elöször leszólítottam,nem tudtam,hogy leszbikus,de mivel nem ellenkezett az "udvarlásnak",így tovább mentem.Aztán meg már egyértelmű volt,hogy én is érdeklem:-)

28/N és 39/N

2017. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Èn elöször a buszròl pillantottam meg,mondom de jò/vagàny csaj 😁 Nem tudtam hogy hivjàk, csak azt tudtam hol dolgozik ès megkerestem fb-n..Ès elèg sokat kellett neki ugymond udvarolgatni meg ràvezetni a "tèmàra " hogy mit is akarok! 😀
2017. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!