Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párom szájbadug, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom szájbadug, akkor akarva akaratlanul a fogaim is néha hozzáérnek a péniszéhez, hogy csináljam másképp?

Figyelt kérdés

Ha én irányítom a dolgokat, ergo én szopom rendesen, tudok figyelni, tudom kontrollálni, hogy egyáltalán ne érezze a fogaimat, ezzel nincs is baj, de amikor ő hevesen ugye dugja a számat , akkor ott már elvesztem a nem létező kontrollt és érzem, h a fogaim is (hátsók is) hozzáérnek… ez ellen tényleg nem tudok sokat tenni , de zavar. Fájdalmat nem okozok azért annyira nem durva, de olyankor tényleg kb leginkább a fulldoklás/öklendezés, levegővétel viszi el a figyelmem…Meg ő dugja erősen szóval igazából én csak a számat adom hozzá…

Mit tudnék csinálni? Vagy egyáltalán ez ilyenkor normális, hogy érzitek a hátsó fogakat is?


2022. febr. 25. 09:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

max azt tudod, hogy a fejedet olyan helyzetbe forgatod, hogy a torkod fele menjen, ne a fogaid fele


de ha nincs ezzel gond, akkor maradhat a régi megszokott felállás

2022. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
nagyobbra nyisd a szád
2022. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
15%
Húzasd ki őket!
2022. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem gazán tudsz vele mit csinálni. Ha a pasid fuldokloan mélytorkozva dugja a szád, hogy te levegoért kapkodsz, esetleg kis oklendezési inger is van, ennyi vele jár tényleg. A durvulos szexnek durvulos velejároi ennek. Ameddig neki nem fáj, szerintem ebbol o semmit se vesz észre. Ezen ne aggodj szerintem. Ha tudsz ilyet, akkor már eleve az nagy plusz a pasid számára és orul neki. Eszre se veszi, hogy hozzá ér a hátso fogad.

Tényleg max annyi, hogy nyisd nagyobbra a szád.

2022. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél ilyet: [link]
2022. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Es teged nem zavar hogy mar fuldokolsz annyira durvan csinalja? Gondolom ot nem zavarja, mert pasi, de teged?
2022. febr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hà,t de ha nagyra nyitom a szám hogy “szopjam” kozben? Kitátott szájjal nem tudok vákumot képezni semnnyire sem az ajkaimmal/számmal. az meg mennyire lesz úgy élvezetes…


6-os: természetesen nem olyan mód fulldoklom, hogy az életemért küzdök. és nem úgy csinálja , mint egy idióta vadállat… odafigyel rám közben. De egy szájbadugással minimalis öklendezés együtt jár.

2022. febr. 25. 09:43
 8/16 anonim ***** válasza:

6.-ra.


Értesz is te hozzá.

2022. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Először is kérdezd meg tőle, hogy zavarja-e egyáltalán. Sanszos, hogy nem csinálná ha nem tetszene neki. Nyilván tisztában van vele, hogy ilyenkor ő irányít és élvezi, hogy megteheti. Ne vedd el tőle ezt az örömöt.
2022. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi mindenkinek!:)
2022. febr. 25. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!