Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a szexben a méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szexben a méret fontos, vagy a keménység?

Figyelt kérdés
2022. febr. 25. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindkettő,de főleg legyen kemény.
2022. febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden fontos, a hosszúság, vastagság, keménység is :)
2022. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha a keménység megvan, mi a jó méret?
2022. febr. 25. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Agyadra ne menjen már ez a méret hülyeség.
2022. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A keménység és a hossz is, sőt, a vastag is.
2022. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez összetettebb. Ezek fontosak:

- a méret (hossz, vastagság) is. Mindenkinek más méret az ideális. Van barátnőm, akinek extra rövid a hüvelye. Neki a 14 centis sem rakható be teljesen. Nekem extra hosszú a hüvelyem (20+ cm). Átlagos méret a 14-16 cm. A vastagság megint nem mindegy. Kb 4 centi vastag az átlag.

- Keménység (feláll vagy nem, állva marad végig vagy nem, mennyire kemény)

- Az előjátékot ne felejtse el (10-30 perc normális esetben!).

- Mennyi ideig bírja a pasi. Gyorstüzelők nem nyerők. Legalább 15 percig általában bírja egy pasi, akkor már nem rossz. A túl hosszú menet van akinek bejön, van akinek nem.

- Milyen a technikája. Na ez a legfontosabb szerintem. Ismerjen egy pasi sok pózt, de ne 2 percenként változtassa folyamatosan. Tudja, hogy mire vágyik egy nő, mikor mi jó egy nőnek.

- Tudja azt is, hogy a legtöbb nőnek nincs hüvelyi orgazmusa, hanem csiklót kell ingerelni. Ha a pasi korábban elélvez, mint a nő, akkor elégítse ki őt.

- Emellett ezek fontosak (sokan elfelejtik): Legyen ápolt (a borotvált intimterület amúgy optikai tunning). A higiéniára figyeljen (naponta alapos fürdés, alsógatyacsere stb), le legyen izzadtságszagú, fogat rendszeresen mosson, jó legyen a lehellete.

A kis méretnek is megvan az előnye. Sok nő az anált szívesebben próbálja ki egy kisebb péniszű pasival, mert azt hiszik úgy kevésbé fáj (viszont ez nem teljesen igaz, mert ott is a technika a lényeg, a tágítás, síkosítás, fokozatos tempónövelés)

2022. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mert vigasztaltak már azzal, hogy legalább kemény. :/
2022. febr. 25. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Ha amiket felsoroltam azok közül 1 dolog hiányzik (nálad a méret) is még jó. Van más is, amivel kompenzálni tudod. Amiatt írtam. Kicsit máshova fókuszálj. Az előjáték, techikád és az utójáték tudja kompenzálni. Nem probléma ez tényleg, ha megpróbálsz a nőre figyelni.
2022. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!