Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha szex elején fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha szex elején fáj a behatolás, de utána már nem?

Figyelt kérdés
A barátnőm előző kapcsolatának 3 éve lett vége, állítása szerint azóta nem szexelt senkivel, amit el is hiszek. Pár hete lefeküdtünk, egy kicsit halogatta, a kifogása mindig az volt, hogy ő "mindenhol pici". Igyekeztem extra óvatos lenni vele, de láttam rajta, hogy tényleg eléggé fáj neki. Azóta már többször lefeküdtünk, mindig fáj neki, de csak az első néhány percben, utána már élvezi, legalábbis az arckifejezésén én ezt látom, ha rákérdezek akkor eltereli a szót. Az előjáték szerintem mindig kellően hosszú, minimum 20-30p és elég nedvesnek is érzem őt. Az előző kapcsolataimban nem volt még csak hasonló gondom sem. A barátaim sem tapasztaltak ilyet. Ez normális egy 20 évei elején járó lánynál? Tudnék neki valahogy kevesebb fájdalmat okozni? Mármint most már engem is kezd egy kicsit zavarni. Amúgy nem olyan pici, a maga 167 cm-jével, szerintem. És máshol sem érzem picinek.

#szex, fájdalom
2022. febr. 26. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valami nőgyógyászati problémája is. Nekem is volt, három orvosnál voltam, nem hittek nekem, hogy fáj, hiszen minden rendben. Egy épkézláb magán doktor oldotta meg a problémát. Ha fáj, az sosem normális, és mindig oka van, és megoldása is lesz.
2022. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem mászok bele a személyes teredbe túlzottan, neked mi volt a gond? Orvosnál már ő is volt, ott azt mondták neki, hogy minden rendben van vele.
2022. febr. 26. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
1# erre én is kíváncsi lennék, akár privatban is leírhatod.
2022. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nőgyógyászati probléma is lehet igen, fertőzés, hüvelygyulladás, méhszájseb, endometriózis.

A másik opció hogy nem tud ellazulni, ideges, gátlásos közben vagy neked túlságosan nagy vastag a méreted.

2022. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Biztosítani kell a kellemes hangulatot, lágy zene, egy korty bor, kellő simogatás becézés, egy kis paraffinolaj, /babaolaj, síkosító,/ illetve lassú előrehaladás. Picit lassan ujjal cirógatni simogatni ujjazgatni behatolás előtt. A hely, ha nem érzi magát biztonságban, sokat ronthat a helyzeten. A nyugalom fontos. Ha izgul, hogy jöhetnek, megzavarhatnak, szinte biztos hogy élvezhetetlenné teszi a behatolást. Ha közben kikapcsol, talán akkor jön amit később látsz. De a legtöbb lány nem szívesen kommunikál róla. Csak tapintatosan finoman kérdezni. És nem az aktus közben, és közvetlen utána.
2022. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A szex nem fáj!
2022. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Igyekszem mindenre reagálni.


Szóval nőgyógyászati vizsgálaton volt, ott mindent rendben találtak, csupán ott is elmondták neki, hogy ő kisebb.


A hangulat megvan, a lakásban egyedül élek, és hozzám szoktunk feljönni.


Eddigi tapasztalataim alapján amikor odajutunk, elég nedves.


Nem gondolom magamat sem túl vastagnak sem túl hosszúnak, olyan közepes vagyok, akikkel eddig együtt voltam nem panaszkodtak


Ugyanakkor nekem kicsit kezd kellemetlen lenni...Elég rossz érzés látni, H miközben én élvezem, neki ez ennyire fáj. Mármint még az orra is felráncosodik, ma egy kicsit a szeme is könnybe lábat. Ugya nem tart sokáig, de pont annyira elég, hogy én kellemetlenül érezzem magamat. Az tény, hogy kicsit szorosabban érzem őt magam körül, de akkor még azt nem értem, hogy miért csak az első pár percben fáj neki. Utánna is ugyanakkora érzem őt.

2022. febr. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!