Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk előfordult már olyan,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk előfordult már olyan,hogy nyalásnál nagyon kellemetlen íze és illata volt a puncinak,popsinak és inkább feladtátok a dolgot?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos volt rá példa.
2022. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, de nem feladtam, hanem megkértem, hogy mossa meg alaposabban. utána pedig ment szépen minden tovább.
2022. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt ilyen sajnos.
2022. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy kicsit furcsa szaga volt, de nem zavart annyira, hogy az miatt abbahagyjam. De volt egy durva esetem nagyon régen...akkor is folytattam és legnagyobb meglepetésemre akkor...először és utoljára nyaltam olyan nőt aki spriccelve élvezett el. Azóta sem volt ilyenhez szerencsém.
2022. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó élmény volt a spricces?
2022. febr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, az íze is tetszett.
2022. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!