Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondoltatok már arra, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már arra, hogy az ukrajnai háború miatt holnap talán vége a világnak, és ezért jó lenne még utoljára szexelni egyet?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy összeesküvés hivő. De most, hogy itt a háború, komolyabb félek attól, hogy Magyarországra is betörnek az oroszok. Vagy ami még rosszabb jön az atombomba. Épp ezért azon gondolkodom, talán az utolsó napunk, hogy szexelhessünk. Tudom lesz, aki kinevet majd. De én komolyan félek attól, hogy talán ez az utolsó napunk a Földön. Nem csak nekem! Neked is, aki ezt most olvasod….

Te nem gondoltál még erre?

És ha ez az utolsó napunk. Te nem szexel töltenéd?

Ha válaszolsz erre, írd meg a köröd és a nemed. És ha lehet ne csak egy igent, vagy nemet írj! Ennél azért bővebben írj! Ha lehet…



2022. febr. 28. 17:55
A kérdező szavazást indított:
Igen! Gondoltam erre hogy talán ez az utolsó napom, ezért szexelni kéne
Nem! Nem gondolok hogy ez az utolsó napom, ezért szexelni kéne
Én is félek attól, hogy holnap mind meghalunk
Én nem félek attól, hogy holnap mind meghalunk
23 szavazat
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
6%
Ne aggódj, nem lesz atom, nem lesz 3. világháború...sajnos tovább szenvedhetsz, szenvedhetunk.
2022. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

De hát most hagytam abba!

(Persze nem örökre!)

2022. febr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%

szexelnék én, de az a baj, ha azon aggódok, hogy melyik pillanatban leszünk lebombázva a p.csába, akkor képtelen vagyok ellazulni hozzá.

31F

2022. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Lazy Lover ***** válasza:
71%
igen de sajna nincs kivel most ........
2022. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nekem sincs kivel! Ha lenne nem itt űlnék…
2022. febr. 28. 18:10
 6/34 StevenUp ***** válasza:
71%
Nyugodjatok meg nem lesz atomháború.
2022. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
74%
Én a NATO helyében már feldugtam volna putyika seggébe egy rakétát. De az orbánéba is!
2022. febr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 StevenUp ***** válasza:
25%

ma 19:46

Vityát még megértem, de Putyinnak miért?

2022. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
23%

StevenUp!

Ha arra gondolsz hogy hagy öljék egymást az oroszok, és az ukránok egyetértek, de ott rengeteg magyar van! Akik most átjönnek, és hálából erre az elmeháborodottra fognak szavazni! /Mondjuk mindegy mert egyik hülyébb mint a másik!/ (Lehet hogy orbán rendelte putyikától a háborút??)

2022. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 StevenUp ***** válasza:
28%

ma 20:14


Mi ahoz túl kis porszemek vagyunk hogy bárki is tenne értünk valamit. Mi ebben a szóváltásban max járulékos veszteségek lennénk, ahogy vagyunk is.

Putyin csak válaszolt, ami várható volt. Én sem dijjaznám ha a szomszédba valaki ellenem kezdene szervezkedni.

2022. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!