Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gondoltatok már arra, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondoltatok már arra, hogy az ukrajnai háború miatt holnap talán vége a világnak, és ezért jó lenne még utoljára szexelni egyet?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy összeesküvés hivő. De most, hogy itt a háború, komolyabb félek attól, hogy Magyarországra is betörnek az oroszok. Vagy ami még rosszabb jön az atombomba. Épp ezért azon gondolkodom, talán az utolsó napunk, hogy szexelhessünk. Tudom lesz, aki kinevet majd. De én komolyan félek attól, hogy talán ez az utolsó napunk a Földön. Nem csak nekem! Neked is, aki ezt most olvasod….

Te nem gondoltál még erre?

És ha ez az utolsó napunk. Te nem szexel töltenéd?

Ha válaszolsz erre, írd meg a köröd és a nemed. És ha lehet ne csak egy igent, vagy nemet írj! Ennél azért bővebben írj! Ha lehet…



2022. febr. 28. 17:55
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
14%
Ostobák vagytok, ha elhiszitek, hogy Putyin a hibás. Ukrajnának nyugati báb kormánya van, amerikai seggnyalók.
2022. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
51%
Ne beszélj hülyeségeket! Eddig nem volt háború, és mégis minden nap szexeltem ha nem volt valami akadálya! Mondjuk én már QA régen rászoktam, és nem tudok róla lejönni!
2022. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
51%

#12

A nagy kör az enyém, és Férfi vagyok!

2022. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem háború, csak perpatvar! Ezek a barmok utálják egymást már ősidők óta! Két hülye nép közül nehéz eldönteni hogy melyik hülyébb!

De azért nekünk mekkora szerencsénk van a köpcössel! Már megint meg véd minket!

2022. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Lazy Lover ***** válasza:
50%
Szent vezérünk meg állította Brüsszelt sorost a migránsokat jeget is tört mit neki ukrán hadsereg 😆😆
2022. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Vitatkozhatunk arról, hogy hogyan jutottunk idáig. Szívesen vitatkozom erről, de igazából az a kérdés nem erről szólna. Hanem arról, hogy most, hogy már kitört a háború, ti nem féltek e attól, hogy talán ez az utolsó napunk? Mert bevallom én félek! Ha tehetném, én mennék is harcolni. Persze az Ukrán oldalon. De én mozgássérült vagyok. Így én csak tehetetlenül nézem az eseményeket. És ha meg kell halni, előtte még azért belegondolok mennyi minden kimaradt az életemből…

Például szexelnék ha tehetném. Hisz lehet holnap már nem élünk.

2022. febr. 28. 21:06
 17/34 StevenUp ***** válasza:
6%
Ha harcolni kellene menni akkor én is szívesebben lennék mozgássérült. De ha nem vagyok az akkor csak orosz oldalra állnék, mivel nekik van igazuk most.
2022. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Úristen!

Ezeket ott lövöldözik! Nekünk pedig a dugáson jár az eszünk!

Szűzmáriám Irgalmazz! De szégyellem magam! :)

2022. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Szexelnék en lánnyal..De sajna nincs most..:-( 29L
2022. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
18 as. A kérdésemnek igazából az a lényege te mit tennél ha tudnád ez az utolsó napod?
2022. febr. 28. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!