Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a gyakoribb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a gyakoribb?

Figyelt kérdés
Az a gyakoribb amikor az ember szexuális természete és a normál beli természete ugyanaz vagy az amikor az embernek ez a kettő ellentétes. Tehát mondjuk egy ember teljesen határozott teljesen akaratos a normál életben de a szexuális életében meg inkább alárendelt szerepet szeret betölteni
2022. márc. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

erről szerintem nincs hiteles statisztika


bár sok vezető személyiség szeret alárendelődni egy személynek, akár csak szexuálisan, akár minden téren és fordítva is igaz


inkább az a kérdés kik merik ezt jobban felvállalni

azért egy valóban neves ember ezt csak nagyon diszkréten vállalja fel és ha még nyíltan rá is kérdezne mondjuk egy újságíró, akkor is tagadná

2022. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50-50% inkább amikor az illető "látszólagos" (külvilág felé sugárzott) személyisége megegyezik a magszemélyiségével, illetve a fordítottja amikor ezek ellentétesek és e miatt a szexualitása is eltér.
2022. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint amit leírtál.. tehát igen
2022. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.vagyok van olyan hogy teljesen más a 2
2022. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!