Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire bevállalósak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire bevállalósak szex terén az orvostanhallgató és joghallgató lányok?

Figyelt kérdés
Illetve a doktornők, ügyvédnők. Egy ismerősöm azt állítja, a tanult, értelmiségi nők nem annyira bevállalósak és nem igazán tüzesek az ágyban. Ő szerinte csak simán standard pózban lehet velük szexelni, szopás, anál, egyéb dolgok nélkül. Állítása szerint pl. egy 8 osztályos, melós nőt sokkal könnyebb rávenni az análra, vagy pl. a mélytorokra. Igaza lehet?

2022. márc. 1. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

nettó faxság amit az ismerősöd mond


én jogász hallgatóról is tudom, hogy izgatja a BDSM és elég perverz dolgok

doktornőről, ápolókról is tudok akik elég extrém dolgokra vágynak

2022. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 NTBS ***** válasza:
97%
Ugyanannyira mint bármelyik nő. Ha vannak érzelmek, van nyitottság is.
2022. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

Én megtudom erősíteni azt amit a barátod állított. Szerintem a tanult nők kb 5%-a engedi a durvább dolgokat a szexben. Két véglet van, vagy enged mindent, vagy nem enged semmit, de aki enged mindent az már belezartozik abba az 5%-ba a tanult lányok közül.

Életem legjobb aktusai/kapcsolatai 8-10 osztályt végzett lányokkal voltak.

Viszont volt több egyetemet végzett lány is, azokkal a szex szörnyű volt, misszionárius pózon kívül mást nem engedtek, mert szerintük az túl himsoviniszta, túl perverz már nekik. Szopni sem szoptak, a jelenlegi barátnőm is egyetemet végzett és érdekes, hogy színvonalas rossz a szex vele...nem akart szopni se, a spermat mai napig nem nyeli le, anal?....azt se tudta, hogy van olyan, persze hallani sem akar róla....olyan szar vele a szex, hogy már nem is szexelunk szinte.

Ennyit erről...

2022. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Baromság.


Akadémikus vagyok és cégvezető, tipikusan tanult lányokkal volt dolgom, az elmúlt években egyetemista vagy egyetemet végzett partnereim voltak. Nem túlozva 90% erősen szub és imádta a durvább szexet, kötözést, fájdalmat, lightos alázást. Ami azt illeti, arról panaszkodtak hogy ritka a jó dom, meg senki nem akarta ezt a férfi kapcsolataik közül, stb.

2022. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Semmi köze az iskolai végzettségnek a szexuális nyitottsághoz! Sőt a BDSM bizonyos fokozataihoz elengedhetetlen egy magasabb szintű IQ (ez nem feltétlenül diplomát jelent).
2022. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire, nekem is diplomás barátnőm van és semmire se nyitott.
2022. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Hülyeség! Ez nem függ az iskolai végzettségtől!
2022. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez nem pont az iskolai végzettségtől függ. Az intelligencia sem jár a diploma mellé (gyakran tapasztaltam😂). Kicsit összetettebb ez. Főleg diplomás csajokat vettünk be hármasba mindig. Férfiaknál is az éretelmesebbek, akik többeseznek is mind diplomások, de legalább gimit végzettek (Itt a gimikbe a diákok alig 10%-a jut be és a fele ki is esik az első év végén. Mindenki szakmát tanul inkább)
2022. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21%

milyen párhuzamot akarnak még itt egyesek húzni jóég

Hagyjuk már xd

Gondolj már bele mennyit kell tanulni egy ilyen szakmáért, szopsz éveken keresztül, aztán még meg se húzzanak rendesen?😂

2022. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt nem tudom, de a BTK-s csajok szopnak a legjobban.
2022. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!