Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Volt egy fiatal orvostan hallgató, vagy gyakornok, nem tudom ezt minek nevezik, és én mentem orvoshoz és ő is ott volt, megvizsgált meg minden (sportorvos) és látszott, hogy kölcsönös a szimpátia. Én 18 vagyok, ő 21 és miközben vizsgált, végig simogatott, a mellkasom, karom, hátam és a lábam, sőt nadrágon keresztül a dákómra is rámarkolt, de ezt akár az orvos is láthatta, ha csak nem vak, de egy rossz szót nem szólt. Miért lehetett ez? Vagy normális? Azóta a sráccal ledumáltam egy randit, de a doki fura reakciója nem hagy nyugodni.

2017. ápr. 29. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális
2017. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%
Örülj a fiúnak
2017. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2017. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%
Namost figyelj, mivan, ha tudta a doki az "irányultságait"? S mivel te nem ellenkeztél, nem szólt bele?
2017. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Már az orvosnál sincs biztonságban az ember, mindenhol ez a sok ratyi.
2017. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó, te egy igazi gyökér vagy, ha ilyen a hozzáállásod.

100%-ban érintettként hadd válaszoljak.

Fiatal, homoszexuális orvos vagyok. Soha, ismétlem SOHA nem tennék olyat egy férfi beteggel sem, ami nem a protokoll szerint van, nem előírt vizsgálat, még akkor se, ha Chris Pratt, Zac Efron vagy Gerard Butler jönne be. Ahogy egy férfi nőgyógyász (legalábbis a 99%-uk) nem molesztálja a női betegeket, úgy a meleg orvosok sem a férfiakat. Azért orvosnak általában nem a szexéhes szatírok tanulnak, hanem ha meleg is, párkapcsolatban él, vagy azt keres a munkán kívül, vagy ha mégis szexmániás azt megoldja a magánéletében, nem beteg, kiszolgáltatott embereket molesztál.

Másik dolog. Orvos a neve és nem doki. Ahogy a jogászra se mondasz jogit meg a mérnökre se mérnit.

Nem tudom, kivel találkoztál, az orvosi egyetem hatéves. Ha orvostanhallgató volt, akkor még nem volt meg a diplomája, ha rezidens vagy szakorvosjelölt, akkor már igen, tehát végzett orvos volt. Ez a felettesének nem mindegy, hogy mennyiben felelős a szexuális zaklatásért, erről egy jogászt kéne megkérdezned, plusz a zaklatód és a felettese beosztását.

(A "nem tudom, ezt minek nevezik" dologra írtam az előbbit, mert "ez" egy rohadt nehéz pálya és elég sanszos, hogy kamu a sztorid, mivel a szakorvossá válás nem egy OKJ... 6 év orvosi egyetem, 5-7 év rezidensi és szakorvosjelölti idő [szakterlete válogatja], majd utána szakvizsgázhat és akkor még csak kezdő(!!) szakorvos.) Na, ez a nem mindegy. De amiket leírtál, az alapján ápoló tanuló is lehetett. Mindegy is.

Nem is értem, miért háborogsz, ha randiztál vele. Meleg orvosként mondom, hogy ez egyáltalán nem etikus, sőt, undorító, és ha velem tenne ilyet egy orvos/medikus/ápoló (mikor betegként vagyok bent, mert ugye az orvosok is betegek néha), tuti, hogy feljelenteném.

Ha annyira tetszettél neki, elhív a végén egy kávéra, de nem a farkadat tapogatja közben.

2017. júl. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ösnek még annyit, hogy egy dologhoz van közöd. Legyen profi szakmailag, legyen emberséges, gyógyítani akarjon, semmi esetre se zaklassa a beteget, ne éljen vissza a helyzetével. És ez kortól, nemtől független!

Nem attól függ, hogy ki jó orvos, hogy kit szeret, este kivel bújik ágyba.

Ügy,

A ratyi doki (csak hogy a ti szavaitokkal éljek...)

2017. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez az egész csak kamu.
2017. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó hozzászólóval értek egyet: 21 éves egyetemistát még nem engednek vizsgálni, különösen nem specifikus szakterületen, mint pl. a sportorvosi.
2017. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, rosszul hiszed. 21 éves orvostanhallgatónak MUSZÁJ beteget vizsgálnia. Ha 18 évesen kezdte az orvosit, 21 évesen már negyedéves, tehát javában klinikai tárgyakat tanul, ahol évközben rengeteg anamnézisfelvétel, betegvizsgálat van, és a vizsga része is a betegvizsgálat... Kötelező vizsgálnia, ha nem akar megbukni... (Persze szakorvos mellett!) Mi az, hogy nem engedik??? Akkor hogy tanulná meg?!
2017. júl. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!