Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem mostanában “bepisil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem mostanában “bepisil szex közben” Baj ez? Kell tennem valamit?

Figyelt kérdés

Lassan húsz éve vagyunk együtt a feleségem idén lesz 40. Kipróbáltuk már mindent. Sok féle póz, segédeszköz, popsi, stb. Nagy kedvencem amikor 69-ben egyszerre megyünk el…. Ő lenyeli én meg nyalom amíg bírom… de mostanában néha bepisil. Vagyis amikor élvez egy kis pisi szerű folyadék spriccel mindenhova.

Nem csak 69nél van hogy kutyus vagy lovaglás közben. Leginkább lovaglás és popsi közben amikor magát is izgatja kézzel.


Baj ez? Vagy ez normális 40 év körül?



2022. márc. 3. 15:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem zavar. Sőt nagyon bejön. Csak nem tudom mennyire szokványos ez.
2022. márc. 4. 18:20
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: nekem anno a párom majd megveszett, annyira elő akarta hozni ezt nálam.. :D De nem volt sose korábban, csak akkor az egy alkalommal ilyen.
2022. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12.

Ezt nőként milyen megélni?

Szóval inkább ciki vagy inkább vagány? Vagy egyik se csak simán élvezetes vagy hogy?

2022. márc. 4. 18:48
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem így élvez el. Elérte azt a szintet, tud olyan nagy orgazmusa lenni hogy spriccel a puncija. Ez tök jó! Az nem pisi!

Ehhez kell egy érettség, tudja már élvezi igazából a szexet! És ez nagyon jó!

2022. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NPéter899 ***** válasza:
51%
Tanulj a nőkről ! A nő egy zongora TUDNI KELL JÁTSZANI RAJTA ! Az élvezéstől összeránduló izmok "müve " un: SQUIRTING Örülj neki, nagyot élvezett !
2022. ápr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Ha szereti a szexet.. Felőlem még rám is pisilhet..
2022. ápr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A mindent elsöprő orgazmus jele ,amiért a férfiak nagy része még van veszve :) Női oldalról annyit fűznék hozzá hogy olyannyira kell testi-lelki-érzelmi-ösztön ehhez hogy sok hölgy nem éri ezt el. Minden hölgy képes rá, de mindennek stimmelni kell adott pillanatban.
2022. szept. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én élvezném ha rám pisilna szex közben.. Míg benne vagyok.. Izgi lenne.. Szerintem neki is
2022. szept. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Èn egyszer miközben nyalt a párom akkor spricceltem egy nagyot szegény meg is ijedt :D

De csak akkor sikerül ha magamnak csinálom sajnos mert a múltkori miatt kicsit szègyenlem magam èn is

jan. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak: lehet én is megijedtem volna, de utána úgy rácuppannék a puncira, mint wc pumpa a járólapra.
jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!