Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nagyon izgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon izgat ha megcsalnak (cuckold jellegű) de nem találok olyan nőt aki nyitott lenne erre?

Figyelt kérdés

Valamiért nagyon felizgat ha "megcsalnak" de nem találok olyan barátnőt akit ez érdekelne. Könnyen ismerkedek, de amikor ez érintőlegesen szóba kerül mindenki kategorikusan elzárkózik.

Pedig nem is szeretnék jelen lenni egyébként és soha nem erőltettem ezt a témát csak megadtam a lehetőséget.



2022. márc. 9. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez nő nélkül nem megy. Ráadásul nem elég, hogy "csak egy nő", hanem komoly érzelmek kellenek oda-vissza. Ha ez megvan, akkor jöhetnek a pasik, akik mikor benne vannak, öljön a féltékenység és közben örülj, hogy a szeretted milyen jól érzi magát. Ha nem érzel iránta semmit, akkor csak egy nőt hág egy másik férfi...
2022. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Talán nem ezzel kellene kezdeni.
2022. márc. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem ezzel kezdek.
2022. márc. 9. 11:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont egy olyan dolog amit ha bedobsz a 2. randin megijednek, ha nem dobod be és félév múlva derül ki akkor meg csalódnak.. pedig nem árt tudni, és kettős dolog amúgyis, mert akkor se tetszik nekik ha amúgy már eljátszottak a gondolattal és izgatta őket.
2022. márc. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy ilyenre mindig csak pasik vágyank, csajtól ilyet még ezen az oldalon se láttam, nemhogy élőben.
2022. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 nekem volt csajom akinek volt ilyen vágya hogy egyszerre sok pasassal..


Megcsináltuk. :D


Volt szeretői viszonyban is olyanom hogy a csajnak több összejárósa volt, előfordult hogy aznap én élveztem bele harmadiknak.

2022. márc. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Kedves #6 látom nem érted a lényeget. Ez szimplán egy k#rv@ volt, aki a saját örömére tett, ő csalt téged nem te őt, a másik meg csak mint magad is írtad csak összejárós volt, ott még érzelem se nagyon van. Olyat mondj nekem, hogy szerelmes beléd őrülten egy lány és ennek ellenére megkér ő téged, hogy te csald meg egy másik lánnyal, a szeme láttára! Mondjuk a legjobb baránőjével. Na érted már a kettő közötti kölönbséget? Ilyet mutass nekem! :)
2022. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Járj el swinger közösségekbe (klubok, privát partik) és ott ismerkedj. "Normál" úton nehéz lesz, mivel kevés nő nyitott rá. Aki igen, ott meg sorban állnak a "normál" kapcsolatot keresők is, meg mindenki más is aki szereti a többeseket. Szóval fognak tudni válogatni a nők.
2022. márc. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt teljesen átérzem :D

Csak fordítva. Nekem van egy viszonylag friss kapcsolatom. (6hó) De párom nem nyitott erre. Pedig célozgattam már rá.

Minden perverz dolgomról tud és nem is zavarja. De erre nem nyitott. Talán majd egyszer...

32/N

2022. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Na tessék kilenceske, máris egymásra talált a kereslet, és a kínálat :D


Majd súgd meg, hogy estig hány pali írt privit neked hogy majd ő lesz a cuckoldpasid :D :D

2022. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!