Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sperma irigység?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma irigység?

Figyelt kérdés
2 hónapja önmegtartóztatásban vagyok. Nem szándékosan, egyszerűen annyi minden összejött, hogy nem gondoltam a szexre mostanában. Alkalmi kapcsolataim vannak, de most olyan brutál szökőkút lenne, amit nem vagyok hajlandó punciba vagy szájba robbantani. Több hetes vagy hosszabb kihagyás után ti is szeretitek látni a cunamit? Lányok véleménye is érdekel, hogy ez milyen vizálisan.
2022. márc. 8. 13:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mibe akarnád ha nem punciba vagy egy jó csaj szájába?:) Kicsit vicces kérdés,és bugyuta.
2022. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló, bár nem ennyire sok idő volt. Ennyi ideig nem bírom. A végén egy csaj szájába ment minden. Vicces volt, nem fért a szájába, lenyelni meg ő nem szokta XD így folyt ki belőle.

Punciba nem értem miért lenne baj?!

2022. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én le akartam állni az önkielégítéssel, de nem sikerült. kereken 3 hónapot bírtam nélküle. Tegnap előtt éreztem, hogy nem bírom tovább. Fizikailag nagyon jó érzés, de lelkileg kevésbé, mert 44 évesen magamat kényeztetem vele, ahelyett, hogy egy Nőnek szereznék vele örömet, és ez nem túl jó érzés, egyfajta ürességet érez az ember, miután elélvezett.

Tehát inkább emiatt próbálom kitolni az önkielégítések között eltöltött időt, sem mint amiatt, hogy minél több jöjjön. Szokott jönni rendesen, de az szerintem egy huszadrendű dolog, hogy mennyit és mekkorát spriccelek.

Ha barátnőm lenne, én arra koncentrálnék, hogy jól érezze magát velem, mi az, amit ő szeret, és hogy ki tudjam őt megfelelően elégíteni, ne maradjon hoppon.


44/F


44/F

2022. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*bocsánat, kétszer ment az életkor.
2022. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3; #4;

Ugyan! A legtöbbnek elolvasni, értelmezni sem lehet az irományát, mégsem kér bocsánatot! IQ-hoz kellene kötni a neten való böngészést!

2022. márc. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%

Mekkora kamu!

Ha két napig nem lenne velem nő, szenvednék, és + 1-2 nap után kicsapnám mint kutyát szarni! Önmegtartóztatás! Ne röhögtess!

Te még nem láttál puncit sem!

2022. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor verd ki, és probléma megoldva.
2022. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az!
2022. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Te tulajdonképpen azt akarod, hogy valaki megnézze, mekkorát élvezel. És ha valaki pozitívan válaszol, megy is neki a privát. Szép mesét írtál köré.
2022. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom ezt. Főleg nem egy netes oldalról. Csak vélemények érdekeltek, de persze itt mindenki gondolhat amit akar
2022. márc. 8. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!