Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg csak akkor van két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak akkor van két fél kapcsolatban ha már szexeltek?

Figyelt kérdés

Én fiú vagyok és nekem ez fura, mert én szex nelkül is meg tudok szeretni lányt és kicsit fura hogy nem a szeretettől számít kapcsolatnak.

Volt már olyan hogy én megszerettem már lányt, szerintem ő is engem, de még nem szexelünk. Jött egy másik fiú és ő vele előbb szexelt így őt választotta. Nekem kicsit fura ez hogy a szex miatt lesz kapcsolat, mert én először egy lány lelkét akarnám megszeretni. Eléggé fura hogy ennyire a testi dolgok a lényegesek.


2022. márc. 12. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy is, ez hülyeség.
2022. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Hányadik ilyen kérdés ez amúgy? Igen, egy kapcsolatnak az egyik alapja a szex. Ezzel a lelkét megszeretni sablon dumával senkit sem fogsz lenyűgözni.
2022. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Mi időnkben általánosságban az volt a szokás, hogy előbb járni kezdtünk és csak utána volt szex.

Nem volt az rossz, mikor udvarolni kellett,hogy megkapj egy nőt.

2022. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért választotta őt mert egyből megfektette, hanem mert nem tutyi mutyiskodott hanem kezdeményezett a lánynál. Ha te hetekig, hónapokig nem adod jelét hogy komolyan gondolod, nem csókolod meg, nincs szex, persze hogy mást fognak választani helyetted. A szex hozzá tartozik az ismerkedős időszakhoz. Fontos a szex egy kapcsolatban.
2022. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem úgy ismerkedsz egy csajjal, hogy egyre aktívabb köztetek a testiség (haladva így: intim érintések, csókok, lágy petting, intenzív petting, fullos szex), akkor az csak haverság, majd barátság lehet, nem pedig kapcsolat.
2022. márc. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Ne változz meg azért, mert itt néhányan azt írják, hogy mindig a szexnek kell lennie az elsőnek. Fontos a szex, nem azt mondom, hogy nem. De ha magamból indulok ki, én gyorsnak tartanám, ha az első pár randin meg akarna fektetni a srác. Csak azután működik nálam a dolog, miután bízom az illetőben.

Egy jó szextől még nem fogok beleszeretni senkibe. Számomra is a legfontosabbak a lelki dolgok.

2022. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Nálam nem így működik 🤣😊

Még szex sem volt de ki lett mondva H együtt vagyunk

2022. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Én akivel kapcsolatot szeretnék, azt előbb még szeretném ismerni. Ennek alapja mondjuk egy hónap randizás, beszélgetés stb, utána jöhet a szex is. Nem fordítva.

De ők az első kapcsolatomban amikor szűz voltam, 4 hónapig nem szexeltunk még de ettől még együtt voltunk. Szóval ez egy hülye logika.

2022. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
6-8: jó látni, hogy vannak még normális emberek!
2022. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szexnek kell lennie az elsőnek, az egy másik véglet. De ha hetekig, hónapokig nem halad semerre a kapcsolat fizikai értelemben (csók, petting, és igen, szex is) az komolytalan, az nem kapcsolat. Ez a ki lett mondva dolog meg nekem oviból rémlik, amikor megkérdeztük egymást, hogy leszünk-e legjobb barátok. Egy pár esetében jönnek egymás után természetesen a dolgok.
2022. márc. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!