Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckold kapcsolatban élő nők....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckold kapcsolatban élő nők. Mennyit szexeltek kettesben a párotokkal?

Figyelt kérdés

Az én párom szereti látni ha mással szexelek. Mindig kap róla videót. 3éve vagyunk együtt, egy éve csináljuknígy.

Nemrég hármasoztunk. Azóta nem akar velem, csak velem szexelni. Csak akkor ha a hármasról beszélgetünk, vagy az egyik régi szeretőmről.

Nekem hiányzik ő. Ezt a cuckold dolgot ő szerette volna. Gondoltam fűszernek, kalandnak jó lesz. De elfajultakba dolgok úgy érzem. Mondogatom neki is, de már hisztisnek érzem magam. (Nyár óta nem voltam mással)


Lehet ezt helyre billenteni? Vagy ez azért van mert nem szeret?



2021. nov. 16. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Hááát igen, külsősök általában nem tesznek jót a párkapcsolatnak. A szexuális élet persze lehet izgibb, de ettől még árthat magának a kapcoslatnak.


Így az alapján amit írtál, kicsit ráfüggött a dologra. Beszélj neki erről, akkor is, ha már hisztisnek érzed, hogy felhozod. Nyilván, persze fontos, hogy hogyan hozod fel meg mikor:D

De fontos, hog ykifejezd, hogy te vele akarsz lenni és csak azért voltál mással, mert ezzel is az ő kedvében járhattál, de mostmár elég volt, ténylegesen vele szeretnél lenni.

2021. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Általában minden "külsős" együttlét után, illetve 3-asnál is utána a páros együtt "fejezi be" van még egy közös együttlét. Többet szoktak együtt lenni, mint külsős kalandokba bonyolódni. Ha a párod viszont már csak úgy akarja hogy mással vagy ott problémák vannak...
2021. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem akar veled élni, csak szexelni akar veled a hármasozás óta? Jól értem?
2021. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem.

Együtt élünk, szexelni csak akkor akar velem ha voltam előtte mással, vagy erről nézünk videót, vagy beszélgetünk róla.

Csak velem, miattunk kettőnk miatt már nem akar.

2021. nov. 16. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez olyan komoly probléma, amin szerintem csak párterápia segíthet. Kérjetek segitséget.
2021. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

#4!


OK, félreolvastam.

Az nem működik, hogy csak akkor fekszel le mással, csak akkor hármasoztok, ha előtte ő jól megkefél?

Vagy csak akkor mesélsz róla, csak akkor kap videot?

2021. nov. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
#4 igen erősen kondícionálódott szexuális preferencia, előfordulhat ilyen (ahogy a fétiseknél is eljuthat exkluzív szintig, amikor már csak akkor van szexuális vágy ha a fétis tárgya is megjelenik a "történetben"). Addig nem gond amíg neked is jó, ha viszont már nem akkor érdemes egy szakember bevonása a történetbe. Megszüntetni nem tudja a vágyait, de fog tudni segíteni a kezelésében.
2021. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én is cuckold fétises vagyok, ezért azt tudom erre mondani, hogy nekem akaratlanul is szex közben beindul a fantáziám és hasonlóan eszembe jut, hogy mi lenne, ha a páromat hasonlóan magáévá tenné valaki. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nekem ahhoz, hogy megjöjjön a szexuális étvágyam, nem feltétlen muszáj, hogy előtte valaki mással lefeküdjön, mert elég ha gondolatban feljön, akár csak néhány pillanatra is. Azért azt hozzátenném, hogy ettől függetlenül is kívánom a páromat, nem kell hozzá harmadik, de ha mégis jön és valaki mással lefeküdt, akkor bennem is sokkal erősebb a szexuális vágy utána napokig vagy akár hetekig is.

Azt tudom javasolni, hogy beszélj pároddal erről, hogy mit érzel, hogy saját magadért úgy érzed nem akar már.

2021. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ez függőség, de attól még téged szeret, hidd el! A cuckold élmény furcsa dolog! Én mindkét oldalon voltam már férfiként. Volt, mikor a barátom közelről leste, hogy hogyan hatolok a feleségébe, minden rendben volt. Aztán az asszony mondta neki, most már hagyjon magunkra, lelohadtam... Na, ezt már én sem értettem!...
2021. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez súlyos probléma. Menjetek párterápiára, ha ketten nem tudtátok megbeszélni és megoldani.
2021. dec. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!