Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk akik prostival vesztettét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akik prostival vesztettétek el a szüzességeteket, nem bántátok meg?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 23:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én attól félek, ha prostihoz megyek, meg fogom bánni, mert nem az a szintem, csak kőkeményen szorongok lányok társaságában. Köszi a válaszokat.
2022. márc. 17. 10:54
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11 Akkor a prostikat neked (IS!!!) találták fel. Jo lazulást, csodás élvezéseket!
2022. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem az a szinted, a kérdésed is ezt bizonyítja. Nőj fel! Nincs semmi szégyellnivaló abban, ha kurvázol és még korrektebbek is azoknál, akik azt állítják nem azok, holott nagyon is, csak pluszban még hiúak is.
2022. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#13 - Eddig legalábbis volt bennem annyi tartás, hogy ne menjek el prostihoz. Mindössze arra voltam kiváncsi, hogy akik prostival vesztették el, megbánták-e.
2022. márc. 17. 18:49
 15/19 anonim ***** válasza:
96%
Én is így vagyok, viszont szerintem megbánnám. Egyre jobban kivagyok már, szinte rosszullét kerülget. De hiába mennék el prostihoz egy órára ilyenkor, az elélvezést követő első másodpercnél már sírnék, mert nekem egy normális kapcsolat kellene, ahol szeretjük egymást ténylegesen.
2022. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Dettó
2022. márc. 17. 19:14
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg, sőt, színesebb lett szerintem a szexuális életem.


Lett normális kapcsolatom, de erről az ember nem beszél hogy képzeld amúgy lefeküdtem mással pénzért, mert ez úgymond felesleges téma, ha kérdezi nyilván nem hazudok. De azt se mondtam el ha előtte valaki pl engedte azt amit ő nem.


Nagy mértékben csökkent a szorongásom ,mert eddig a kicsinek hitt farkamról kiderült az is hogy átlagon felüli, aztán volt aki emiatt nem is vállalt, aki beszolna nem ápolatlan vagy ronda vagyok, csak egyszerűen nem ment a csajozós, túl lovagias voltam és sok lánynak nem kellett az, ezért egyetem első évében muszáj voltam prostit keresni

2022. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem bántammeg.

Nem volt szorongás adodott az alkalom,nem dugni mentem,de az lett a vége.

2022. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!