Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valahogyan ki lehet iktatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogyan ki lehet iktatni az emberből a másik nem iránti vonzalmat?

Figyelt kérdés
Mindig is tisztában voltam azzal,hogy nekem a nőkhöz semmilyen közöm sem lehet. Nem vagyok hozzájuk való és legbelül mindig is éreztem, hogy csak undorodnak tőlem. Soha nem közeledtem feléjük mert azt gondoltam, hogy számomra úgyis felesleges lenne. Csak kinevetnének és az arcomba mondanák, hogy mit is képzelek magamról. Egyetlen egy olyan dolgot sem tudok magamról felsorolni amit pozitívan lehetne értékelni bennem. Nincsen vonzó külsőm, a testi adottságaim említésre sem méltóak és a személyiségem is gyötrelmes. Ezek a gondolatok 12-13 éves koromtól kezdve minden nap egyre erősebben megfogalmazódnak bennem és mára már odáig jutottam, hogy nem tudok szexuális vágyat sem érezni a nők iránt. Tinédzser koromtól kezdve "elszigetelődtem" a külvilágtól. Teljesen bezárkóztam a négy fal közé és csak akkor mozdulok ki, ha az egyetemre megyek vagy éppen dolgozni. Emiatt a nevemet sem tudja senki sem és jóformán nem is ismernek, teljesen láthatatlan lettem.

2022. márc. 18. 22:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
kérd pszichológus segítségét
2022. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenekből lesznek az iskolai lövöldözők, szóval kitartást és gyógyulást
2022. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

#1:


Nem adok.

2022. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Dzsoki ***** válasza:
63%
Remélem,hogy nem lehet és nem is kell! Így vagyunk tervezve. Az a nem normális,ha egy férfi egy másik fütyi után érdeklődik.amikor,neki is van fütyköse.
2022. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, neked sikerült. A kisebbségi komlexusod, az önbizalom hiányod, vagy a kudarc kerülő alaptulajdonságod miatt elnyomtad magadban a természetes vágyaid jó részét.
2022. márc. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A vágy nem iktatható ki, ez egy hárítási folyamat a helyett, hogy az igazi problémáiddal szembenéznél. Keress fel egy jó szakembert, ez munkájuk, segíteni fog. Hidd el életed legjobb befektetése lesz.
2022. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 StevenUp ***** válasza:
100%

Körülbelül 23 éves lehetsz. Jó eséllyel az életed 3/4e még előtted van.

Mégis mi jogon gondolod azt hogy te felesleges lennél? Mindenki okkal születik. Te is. A te legnagyobb bajod az te magad vagy. A könnyebbik utat akarod görcsösen magadnak ahelyett hogy tököt növesztenél.

Világosan látszik hogy amit eddig csináltál az sz*rt sem ér. Elpazaroltál igy több mint 20 évet az életedből azért mert konstans sajnálod magad.


Nem gondoltál még arra hogy esetleg ha változtatnál a stíluson, a kinézeteden, az élethez való hozzáállásodon akkor nem lennél ennyire szánalmas?

Persze hogy erre nem gondoltál. Mert ezekre van konkrét válasz. Magunkat sajnálni, áldozatnak beállítani könnyű hiszen nem kell érte tenni semmit. Ez a te legnagyobb bajod. Hogy hagyod hogy az önsajnálat felemésszen

2022. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

A kinézetemen nem sok mindent tudtam változtatni. Az utóbbi évekhez képest annyi változott,hogy teljesen kopasz lettem.


Az élethez sajnos nem tudok pozitívan hozzáállni. Belőlem mintha ez hiányozna, hiszen semmiben sem látom meg a jót és az értékelhetőt. Ha az egyetemen sikerültek elsőre a vizsgáim akkor sem tudtam neki örülni mert az volt az első gondolatom,hogy csak azért sikerült,hogy megszabaduljanak tőlem vagy csak kegyelemből átengedtek.

2022. márc. 18. 22:44
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"mára már odáig jutottam, hogy nem tudok szexuális vágyat sem érezni a nők iránt."


De akkor értelmetlen a kérdés, mert neked is sikerült. Nekem is. Bár részben más okból is, de én már úgy élem az életemet, hogy aszexuális vagyok és ezt is hazudom mindenkinek, úgy is viselkedek, holott ez igazából csak egy kreált személyiség, de ha elég sokáig hazudsz magadnak, akkor a valóságoddá válik. Néha azért kérdezd meg magadtól, hogy megéri-e, nehogy mondjuk 45 évesen bánd meg ezt az egész színházat, amikor már késő lesz.

2022. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 22:44

És gondolkodtál már azon hogy felkapcsold a lámpát a sötétségben?

Az életben annyi mindennek lehet örülni. Nem nagy volumenű dolgok, csak apróságok. Nagyanyám egész életében várta a nagy csodát és most két méter mélyen van úgy hogy a csoda nem jött viszont az élet elrepült amíg várt.


Megéri?

2022. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!