Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ha az egyik nő ad a másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik nő ad a másik nyakára (hátulra) egy puszit csak úgy, akkor az elég egyértelmű jele a vonzalmának, igaz?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hátad mögül a tarkódra adta a puszit? Igen, ez elég gyanús jel szerintem.
2019. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem a hátam mögül adta,hanem az ölelés végén velem szemben állva adott oda hátra.Szerinted?
2019. ápr. 13. 16:26
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

NEM.


Ti valami burokban éltek vagy mi van veletek? A nők vonzalomtól függetlenül intimebb viszonyt ápolnak egymással, rengeteg olyan dolog van ami 2 nő között természetes és nincs szexuális töltete, ami 2 férfi között nem szokás, nő-férfi között pedig csak vonzalom esetén.


Maga az ölelés is ilyen. Teljesen megszokott, hogy barátnő öleléssel üdvözlik egymást vagy öleléssel köszönnek el. De férfibarátok màr csak nagyon-nagyon ritkán, kb.házasságkötés,gyerekszületés,vagy haláleset alkalmával ölelik meg egymást, és az se ilyen bújós medveölelés, hanem csak ilyen vállveregetős kamuölelés. Férfi-nő pedig kevés kivétellel szinte csak családtagok és párok ölelkeznek-puszilkodnak.


Vagy elég ha csak egy anya-felnőtt lánya kapcsolatot nézel. Természetes hogy minden találkozàskor hosszan ölelgetik egymást, puszilkodnak, de egy apa-fia kapcsolatban max.a fiú 10-12 évee koráig vannak hosszú ölelések, utána kézfogás stb.


Vagy ha mondjuk valami zsúfolt rokonlátogatás vagy bármi van és 2 nő egy ágyban alaszik az szinte magától értetődik. De olyat már ritkábban hallani hogy 2 férfi együtt alaszik, 1férfi 1 nő ha nem testvérek akkor csak ha szexuális jellegű a kapcsolatuk.


Érted és mire akarok kilyukadni? A 2 nem egyszerűen másképp van bekötve. A nők ilyenek. Te csak azért látsz bele többet mert buksz a nőre, de amúgy nem jelent semmit, valószínűleg heti 3-4 nővel megcsinálja ugyanezt. Sőt, mivel a nők általában félénkebbek ha szerelmi ügyekről van szó, ha ilyen merész veled akkor gyakorlatilag biztos hoy nem akar tőled semmit.

2019. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#48%-os!Ok egy sima ölelés,de más az 1-2 percig tartó ölelkezés.Meg nem egy sima arcra pusziról volt szó,ne nevetess már!Egy anya és lánya között is az van,max a fejre adott puszi az anya részéről,de nem nyakra adott!Legalábbis 5 éves kor felet... 🙄 2 felnőtt nőről van itt szó,akik nem is rokonok.
2019. ápr. 13. 17:03
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja,meg 48%-os!Csak,hogy azt is elfelejted,hogy egyáltalán nem csak nő és férfi között lehet vonzalom!LOL
2019. ápr. 13. 17:05
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt megnézem hol csinálja heti 3-4 nővel a nyakra puszit!Vicces vagy 48%-os,de komolyan!🤣🤣
2019. ápr. 13. 17:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg az elején nem volt ilyen "merész",csak több hónap után mert ilyesmit lépni.
2019. ápr. 13. 17:16
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja,meg azért tagadta le ezt a nyakra adott puszit,amikor szóba hoztam később,ugye?Ilyeneket talált ki,hogy véletlen volt,mert úgy fordultam.Aha.Meg sem mozdultam.Nem hiszem,hogy valaki egy baráti (?!) nyakra puszit letagadna a haver nőjének. :'DD
2019. ápr. 13. 17:18
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan bevallhatod neki hogy neked is bejön és holnap gyertek össze, ird meg majd milyen az ágyban.
2019. ápr. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, így már egyértelműbb. De mi a búbánatnak nem írod le ezeket a részleteket már a kérdésben? Persze, hogy olyan választ kapsz, mint a második válaszolóé. Homályos kérdésre homályos a válasz is.. és ha számodra ez a közeledés mégis ilyen egyértelmű, akkor miért sz.*rakodsz még mindig? Már bocsánat. Szerintem már rég tudod a választ, csak még egy tök információ hiányos kérdésre vársz egy plusz megerősítést idegen emberektől akik egyáltalán nem látnak bele a konkrét szituációba, amibe igazából szándékosan nem vonod be őket. Szerintem szedd össze magad és kezdeményezz a lánynál. Ő már megadta a jeleket.
2019. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!