Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szégyelled magad, amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szégyelled magad, amiért megtiltod a párodnak, hogy mással szexeljen?

Figyelt kérdés

Nincs lelkiismeretfordulásod? A lelki terror is tiltás. Ez nem jelenti azt, hogy nem elégedett azzal, ami Te adsz neki. Ezért is álltok kapcsolatokban. De más másféle élményeket, érzéseket vagy érzelmeket ad neki. Mindenkinek egy élete van és te kikötöd, hogy az étlapról csak egyfélét ehet a halála napjáig? Megfosztod a változatosságtól? Milyen embernek tartod magad?


Mi párként (34F, 32L) megadjuk a szabadságot a másiknak és nem értjük mások hozzáállását.



2022. márc. 21. 08:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván nőknél több a jelentkező, ellenben a fiúnknak több az állandó partnere.
2022. márc. 21. 09:20
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem szokott akkora kényszer lenni ez nekik.
2022. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
47%

Én felhoztam a nyítot kapcsolat dolgot volt nőmnél kapásból dobo is


37/F

2022. márc. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező, annak kéne szégyenlnie magát aki a párja mellett mással akar sezxelni. Én picsánrugdosnám és irány a börtön! Az a lelki terror ha valaki hűtlen. Az olyan ember két hatalmas pofont érdemel.
2022. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
67%
És ti nem szégyenlitek magatokat,hogy dugtok szinte mindenkivel? Nem velünk van a baj, hanem olyanokkal mint ti,ti tértek el a normálistól.
2022. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Felőlem aztán félrqrhat... Nem tiltja meg senki. De akkor csá.
2022. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#13


Szép volt 😂

2022. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tiltok semmit senkinek.

Viszont van egy adott értékrend ami mellett kiállok, és abba a nyitott kapcsolat nekem nem fér bele. Így ennek megfelelően keresek párt is, lehet elég izgalmat és fantaziat vinni a párkapcsolatba enélkül is.

2022. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen ha hozzád való nőd(meg eszed is) lenne, nem lenne ilyen gondod.
2022. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Érzelmi és szexuális rabláncra fűzni a párodat az szerintem tárgyiasítás. Nem a tulajdonod.
2022. márc. 21. 10:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!