Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szégyelled magad, amiért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szégyelled magad, amiért megtiltod a párodnak, hogy mással szexeljen?

Figyelt kérdés

Nincs lelkiismeretfordulásod? A lelki terror is tiltás. Ez nem jelenti azt, hogy nem elégedett azzal, ami Te adsz neki. Ezért is álltok kapcsolatokban. De más másféle élményeket, érzéseket vagy érzelmeket ad neki. Mindenkinek egy élete van és te kikötöd, hogy az étlapról csak egyfélét ehet a halála napjáig? Megfosztod a változatosságtól? Milyen embernek tartod magad?


Mi párként (34F, 32L) megadjuk a szabadságot a másiknak és nem értjük mások hozzáállását.



2022. márc. 21. 08:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem tiltom meg a barátnőmnek, hogy mással is szexel.

Nyitott kapcsolatban élek a barátnőmmel.

Nincs csalás és hazugságok.

Természetesen én is ugyanúgy vagyok.

Más nőkkel szeretkezem.

33 éves férfi vagyok.

2022. márc. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

De kérdező te ilyen értetlen vagy? Rajtad kívül senki nem beszél se rabláncról se targyiasitasrol.

Mindenki azt mondja, hogy a konszenzuson alapuló szexuális együttlétbe belefér minden ami mind a két (vagy több) félnek kényelmes és elfogadható. Ha ebbe benne van a nyitott kapcsolat, többes, Swinger akkor az, ha nem akkor nem.

2022. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát csak arra reagáltam, hogy valaki itt börtönnel fenyegette a hűtleneket...
2022. márc. 21. 11:06
 24/25 anonim válasza:

Én sem csalom meg a férjem és ő sem engem mert nekünk egyezerűen nem kell más. Annyira szeretjük egymást, és kielégítsük a másik vágyait. Ilyen az amikor megtalálod az igazit. Ha Alehandro kérne fel egy menetre vagy akárki akkor is nemet mondanák mert nem tudom elképzelni mással csak vele. És ő is ugyan úgy van ezzel. Ez nem az a nyálas szerelem szivecskékkel meg cukorkával hanem a normális fajta ahogyan a normális emberek gondolkodnak.

A monogám kapcsolatban nincs ilyen szerelem szerintem ott csak tetszik a másik. Abban nincs semmi szenvedély szerintem.

2022. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
71%
Csak kicsit vagytok idióták kérdezők.
2022. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!