Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők többségének vonzó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének vonzó a meleg szex ezért szeretnek homorerotikus töltetű játékokat játszani a pasikkal, például most már alap a peggingg, meg az, hogy orál után csókolozni, hogy a férfi szájába is kerüljön valami a spermából?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Kicsit el vagy tévedve. Ezek itt gyakorin alap dolgok, nem a való életben. A melegszex hidegen hagy, semleges, semmit se vált ki belőlem. A pegging nagyon nem alap, soha nem dugnék/ujjaznék/nyalnék s*gglukat. Orál után sosem csókolóztam, főleg nem spermával. Az összes kapcsolatomban alap volt, hogy iszok utána pár kortyot, ezt szokták kérni. És én se akarok vele játszani, lenyelem és kész. Az életben ezek ritka dolgok, kevesen igénylik (le lehet értékelni, aki ezen az oldalon él, nyilván nem fogja ezt érteni).
2022. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem nézek meleg szexet, a pegging meg undorító számomra.
2022. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Ha a pegging melegség, akkor a csiklónyalás leszbikusság?
2022. márc. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
A csikló nyalásnak a szopás a párja, nem pedig a pegging.
2022. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 Hajjaj nagyon okos és intelligens meglátás; ebben az esetben a szopás is meleges?
2022. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

#3-5:

Igen, ellentétben veled, aki se okos, se intelligens nem vagy.

Nem, nem meleg semmi, ami egy férfi és egy nő között történik.

A pegging nem meleg-dolog (ha nő csinálja), pusztán férfiatlan, és a nők (többsége) számára semmilyen élvezetet nem okoz. A nők Férfiakra vágynak, és a pegginget szerető/kérő pasik általában nem azok.

A kérdésre is reagálva: ez az egész szemenszedett hazugság. Ugyanis eleve nem igaz, hogy a nők többségének bejön a meleg szex (ellenkezőleg, a többségünknek nem), és pláne nem szeret a nők többsége homoerotikus játékokat játszani. Ez csak néhány erősen biszexuális, és többnyire szubmisszív pasi vágyálmaiban igaz.

2022. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Semmilyen hazugság nincs a kérdésben, hiszen eleve nem is állítokk, hanem kérdezek.


Egyetlen állítás van benne, hogy szeretnek homorerotikus játékokat játszani, ami igaz. Én nem találkoztam még olyan nővel, akit taszított volna az, ha a párja szájára sperma kerül a csóktól. Ők maguk hangsúlyozzák ki, hogy a csávó ezt esetleg nem akarja, de azt nem mondják, hogy az nem tetszik.


A pegginget nem vállalják fel élőben de itt többször olvastam már róla.


Éppen ezért jogos lehet a kérdésem, hogy a nők többsége szereti-e meleg szexet, ha folyamatosan megidézik azt a saját magánéletükben is.

2022. márc. 22. 13:18
 8/8 anonim ***** válasza:
92%
Ja annyira "alap" mint gruppenben dugni, meg hetente háromszor bekokainozni 😅 Lófact "alap", lehet hogy most divat, de attól még az emberek többsége a hagyományos dolgokat kedveli.
2022. márc. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!