Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdeti ismerkedési szinten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeti ismerkedési szinten vagyok egy sráccal. Semmilyen előzetes megbeszélés nélkül váratlanul meztelen képeket küldözgetett nekem. Amin tisztán látszik a nemiszerve is. Nem tudom, hogy reagáljam le a dolgot?

Figyelt kérdés
Olyan aranyosnak, kedvesnek, intelligensnek tűnt. Teljesen meglepett ez a cselekedete. Nem tudom most mit gondoljak, mit tegyek?
2022. márc. 23. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Tiltsd le, idióta.
2022. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Erre gerjed. Tiltsd le és kész
2022. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha valaki valóban szeret, tapintatosan közeledik, nem pedig megbotránkoztat. Szerintem se ismerkedj vele.
2022. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Viszonozd, küldj neki te is meztelen képeket.
2022. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Jól fogalmaztál "intelligensnek tűnt" - na ez a tézised megdőlt, most már tudod hogy nem az. Tedd azt amit a többi farokkép küldözgetővel.
2022. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DanielC ***** válasza:
93%
Miert nem tudod. Ha nem tetszik akkor mond azt, hogy ez tul korai es ne küldjön többet ilyet.
2022. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
#6 tanácsként, ha farokképet küldesz egy nőnek abból azonnal le is vonja a tanulságot és nem azt mondja hogy ne küldj többet ilyen képet, hanem egyáltalán ne küldj semmit - ergo elköszön tőled és tiltóra rak. Ha személyesen is szeretnél valakivel találkozni akkor NE küldj farokképet.
2022. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Azért a meztelen kép és a farok kép között van külömbség.

Ha teljes alakos arcos meztelen képet küld, akkor lehet nudista:).

Megbizik benned és vállalja megát.

De ha csak a farkát akkor egy idiota.

2022. márc. 27. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!