Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha csak ennyiszer szexelunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha csak ennyiszer szexelunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Állandóan felmerül bennem egy kérdés. Régebben, amikor csak suliztam és kamasz voltam, azért kétnaponta a kívántam a szexet az aktuális barátommal.

Jelenleg már fiatal felnőtt vagyok, egyetemre járok és dolgozok mellette, albérletet tartunk fenn a párommal(ő is egyetemista és dolgozik). Nagyon megvan köztünk a kémia, imádom az illatát és csak úgy néha simizni/taperolni, de ha szexre kerül a sor, az heti 1 max 2… és az viszont nagyon jo. Maximum 2-3 lenne nekem az ideális egy héten, a paromnak elég az 1-2, de ebből nem szokott probléma lenni.

A baj inkább azzal van, hogy mindenki mondja, fiatal korában napi ötször meg heti 80x szexelt és hogy ha egy kapcsolatban nem ez van, akkor az sz@r, a felek nem szeretik egymást, és ezek miatt kezdem rosszul érezni magam… tényleg ennyire kevés lenne az a heti 1-2 ?


23N és 24F


2022. márc. 26. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ti ilyenek vagytok.

Beszéld meg vele.

2022. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem kevés lenne. Ha nektek viszont ideális akkor nincs gond
2022. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

2#

Neki nem ideális mert a lány többet akkar!


Szerintem nincs veletek gond jó szex és 1-2 nem sokkal több 2-3 / heti/!

Ha többet akarsz kezdeményez!

De elég sűrű életek van !

2022. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexelt senki heti 80x, vagy legalábbis nem ez az átlag, nyugi. 2-3 szerintem még oké, főleg ha amúgy dolgoztok egész nap. Hétvégente, vagy ha szabadságon vagytok gondolom több a kedv is hozzá, ez természetes.
2022. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A kapcsolat elején természetesen gyakoribb volt, akkor pont nyár volt, tehát suli nem volt és még nem dolgoztunk.

Szerintem ez nem egy áthidalhatatlan különbség, ami miatt szakítani kellene vagy ne illenenk egymáshoz, de mégis zavar, hiszen ilyen fiatalon valószínűleg nem ez az átlag…

2022. márc. 26. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mennyi az együttlétek ideális száma? Amennyi mindkét félnek elég! Ha nálatok ennyi, akkor ennyi. Gondok akkor vannak, ha valamelyik félnek ez kevés és a másik nem tudja felvenni vele a tempót.
2022. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mathus ***** válasza:
a kérdésre: a sok partnerrel sem havi 80 átlag, mert ott eltelik x idő, mire összejön az új ember, meg az állandóval sem. a heti 2 az nem kevés, ha van maszti is.
2022. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Heti 2 normális.


Ha több időtök lesz, talán többet is szexeltek.

2022. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!