Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként volt már olyan különleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként volt már olyan különleges maszturbalásod amit nem tartasz átlagosnak,mégis nagyon élvezted?

Figyelt kérdés
pl kutyával nyalatás,vagy meglesés közben stb

2022. márc. 27. 14:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutyás sztorit biztos nem fogom tudni überelni. De magamhoz képest a legextrémebb az volt, hogy pisilés közben masztiztam. Először csak ujjal csináltam, iszonyatosan jó volt a csordogáló pisi mellett dörzsizni a csiklómat lassan elélvezéaig. Aztán csináltam vibrivel is. Hadd ne mondjam, minden hova fröcsögött a nedű, de sokkal nagyobbat élveztem. Akkor jöttem rá, hogy ez a pisi dolog engem izgat.
2022. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
na azért ennél jóval több lány nalatott már kutyával,csak valamiért nem vállalná fel
2022. ápr. 29. 07:01
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
Kutyával az nem maszturbálás, hanem beteges ferdehajlam...
2022. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Pulcsival, táskával takarva emberek között vagy tömegben: plázában, vasúállomás váróban, orvosi rendelőben a váróban. De részegen simén csináltam már nyíltan is itt-ott Budapesten.
2022. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jó, hogy rátaláltam erre a témára. A bnőm arról ábrándozik, hogy szeretne egy kutyát,akivel "játszhatna" időnként,de én nem tudom ,hogy milyen fajta erre alkalmas,amit szeretne az közepes termetű, nem nagyon szörét hullató, mert lakásban tartaná, és persze legyen érezhető mérete. Valaki segítene? köszönöm előre is.
2023. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Csak rákened amit szeret"...

És mi van ha beleharap?

márc. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Most már tudom miért ez a neve ennek a rovatnak!


Itt ugye mindenki kérdez valamit amit nem tud, és GYAKORI ,hogy valaki mindig BESZÓL amiért a kérdését leírta.


Igaz a mondás a "stílus maga az ember "

márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!