Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak!Jobban begerjedtek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak!Jobban begerjedtek ha a nő kezdeményezi a szexet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha férfi kezdeményezné attól meg jobban begerjednék. :D Haragra gerjednék. :D
2022. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon.
2022. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra izgatóbb, ha én vagyok a kezdeményezőbb és nekem kell úgymond meghódítani a másikat! F
2022. márc. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem a barátnőm nemhogy kezdeményezne hanem egyáltalán szexelni szeretne akkor el sem hinném, hogy ő az.
2022. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kezdeményezhetsz a párodnál, ha ez a kérdés.
2022. márc. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazából ez azt hiszem attól függ, hogy kezdeményezi, mit csinál stb.. Vannak olyan dolog amik nagyon beindítanak. (Legalábbis fantázia szinten)
2022. márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindegyiknek megvan a maga izgalma varázsa, annak is ha kezdeményez, annak is ha kezdeményezek és "enged". Ami lelombozó a folyamatos nem, nem, nem, vagy ha valaki direkt "szívatni" akar.
2022. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm, 10-ből 7 alkalommal ő kezdeményezett. Nagyon bejött és nagyon jókat szexeltünk.

A feleségemmel mostanában az is jó, ha egyáltalán szexelünk, mert 10-ből 9-szer elutasít, ha kezdeményezek, ő meg soha nem kezdeményez, hacsak azt nem vesszük annak, mikor havonta egyszer megszólal, hogy "régen bújtunk össze, most már jó lenne"

2022. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, nálam biztosan nem. De itt most nem az asszonyra gondolok hanem egyéb lehetőségekre. (Az asszonynál mondjuk ez fel sem merül...)

De ha rámmozdul egy csaj és mehetne minden abban nincs nekem semmi. Én szeretek addig eljutni, hogy letolom a bugyiját.

45F

2022. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egótokat nem bántja bizti? :)
2022. márc. 29. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!