Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt, amikor először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt, amikor először felizgatott a punci látványa?

Figyelt kérdés

Hogyan került rá sor, képen láttad vagy élőben? Hány éves voltál, hány éves volt a lány? Mennyire erősen hatott rád? Milyen volt a punci? Zárt, nyilt, sima, szőrös, saláta, baba?


Fiúk és bi/leszbi lányok is válaszolhatnak.



2022. márc. 29. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Te fiú vagy lány vagy?
2022. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes történet lesz! Biztosan kivered rá!

A szomszéd kislánynak (6 éves körüli lehetett, én valamivel több.) Belecsípett a puncijába a méh. Odajött hozzám, és mondta, és mutatta hogy M. nézd, belecsípett a puncimba a méh. Én néztem volna, de a Mamája azt mondta neki, hogy M.-et nem érdekli az kislányom! A néni hatalmasat tévedett. én pedig alig láttam valamit. De az a pici nagyon jól esett akkor!

2022. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fiú és mint ilyen, vizuális típus. Persze lány is lehet az.
2022. márc. 29. 23:04
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy konkrétan mikor láttam először puncit (úgy értem hogy telibe nem csak filmben amikor egy meztelen csaj áll és nem látszik semmi), arra nem emlékszem.

De biztos hogy régen mert úgy rémlik hogy valahogy mindig is tudtam hogyan néz ki.

Ja de eszembe jutott, gyerek korunkban játszottunk olyat hogy meg kellett mutatni. Már akkor más érzés volt, valahogy vonzott a dolog csak nem tudtam hogy mi az érzés.

Ivarérett koromban meg 17 évesen kerültem először kapcsolatba vele amikor a barátnőm mondta hogy fogjam meg. A baba és a saláta között volt félúton, szőrtelen. Nyilván állt a farkam azt se tudtam mi van annyira felizgultam.

2022. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicc!

-Jaj Doktor Úr! Segítsen! Szálka ment a nyelvembe!

-Szálka a nyelvébe? Mégis hogyan? Elképzelhetetlen!

-Pinát nyaltam!

-Ugyan abból hogy mehetett szálka a nyelvébe?

-Kerítésre volt rajzolva!

:)

2022. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2-es, sajnálom a kislányt, azért egy méhcsípés igen fájdalmas tud lenni. Ha valóban megcsípte...
2022. márc. 29. 23:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6

#2-es vagyok

Azóta is próbáltam megpuszilgatni neki. :) Jóval később randiztunk, de eléggé zárkózott lett addigra. Elvált a férjétől.

2022. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:D Akkor tényleg elég erős hatással lehetett rád.
2022. márc. 29. 23:28
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
fasza volt
2022. márc. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Nekem ellentmondásos a dolog mert anyum punciját láttam véletlenül szétett lábakkal. Ez hatott rám de nem örültem neki. 12 éves korom körül volt ez.
2022. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!