Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan érzem magam rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul vagy csak túlagyalom a dolgot?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 2 hónapja járunk együtt. Mindketten 20 felett vagyunk, de egyikünknek sincs sok tapasztalata kapcsolatok és szex terén. Pár napja valahogy szóba került a rosszlanyok.hu oldal, de már nem tudom hogyan. Talán női megérzés, de éreztem, hogy emögött van valami. Rákérdeztem a barátomtól a dologra és bevallotta, hogy pár évvel ezelőtt erről az oldalról elment 2 csajhoz is, mert a nevelőnapja piszkálta azzal, hogy nincs barátnője és még szűz. Nem részletezte, hogy mit csináltak a lányokkal, de azt mondta, hogy nem volt jó. Engem kissé rosszul érintett ez a történet. Mindenképpen értékelem az őszinteségét és jól esik, hogy bízik bennem annyira, hogy elmerte mondani ezt a dolgot pedig szerintem nem büszke rá. Valamiért mégis zavar ez az egész. Szerintetek van okom emiatt aggódni?
2022. márc. 31. 22:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy nincs okod emiatt aggódni. Ha nem kapott el nemi betegséget, nem érdemes tovább foglalkoznod a témával.
2022. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Nekem kiábrándító lenne
2022. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 Szeretem őt, de valami hasonlót éreztem akkor én is. Vagy döbbenetet.
2022. márc. 31. 22:46
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálnám hogy ilyen apja van hogy ahelyett hogy azt nevelné a gyerekbe hogyan legyen bnője, incel sorba taszitja le a maréknyi önbecsülését is hogy neked csak ez jár pénzért.


Ilyen nyomorult lelki bántalmazo apát senkinek nem kívánok.

2022. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Én szánalmasnak gondolnám
2022. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Jóhogy nem volt neki jó. Ez nem szerelem ez nem valodi szex. Egy fizetett lotyóval. Ez a legalja
2022. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Valahol meg lehet érteni őt is... A legtöbb fiúval el van hitetve hogy a szűzessége teher, és hogy vér ciki hogy még nem volt nővel...


29/F

2022. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én megértően állok a dologhoz, mert én is sokáig szűz voltam. Nem azért, mert csúnya vagyok egyszerűen nehezen találtam rá megfelelő partnert, aki nemcsak kihasználni akart. Szóval megértem, hogy túlakart már esni a dolgon.


Neki sok csalódása volt lányokkal és gondolom egyikükkel se jutottak el addig, hogy szexeljenek vagy komoly kapcsolat legyen.


Én is inkább a nevelőapját hibáztatom. Gondolom talán nem vetemedett volna erre, ha nem piszkálja ezzel.

2022. márc. 31. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kellene aggódnod ha nem mondta volna el és mástól tudod meg. Mert az azt jelenti, hogy ad.1. nem bízik benned, ad.2 még fontolgatja a fejében hogy titokban "visszajárjon". Adjatok meg egymásnak mindent az ágyban és azon kívül is érzelmekben, odafigyelésben és fel sem merül benne hogy megint prostizni menjen. A kapcsolatban élők azért mennek k.rvázni mert ezek nincsenek meg.
2022. márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Rátapintottál a lényegre. Valahol ez van bennem, hogy mi van, ha újra ilyesmire vetemedik mellettem is…
2022. márc. 31. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!