Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép csajjal jobb érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép csajjal jobb érzés a szex?

Figyelt kérdés

Akinek szép az arca, formás alakja, feneke van, meg szép selymes a bőre.

Jobb érzés a szex egy ilyen csajjal?


2022. ápr. 1. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen.
2022. ápr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem feltétlen. Ha gyönyörű, de olyan mint egy fadarab, vagy totál rosszul szop, vagy egyszerűen nem igazán élvezi a szexet, vagy nem passzolnak a vágyaitok, akkor pont, hogy rosszabb lesz, bármennyire is formás
2022. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Kki fekszik le olyan emberrel akihez nem vonzódik?
2022. ápr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3. Nem értem ez, hogy jön ide?!
2022. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban jobb, hogy ugyebár jobban tetszik, jobban felhúz és a vágy eléggé meghatározó tényező hogy mennyire élvezed a szexet. Ennél többet számít viszont mi történik az ágyban, mennyire nyitott, szenvedélyes. Ha utóbbiak nem állnak meg, vagy csak fadarabként fekszik akkor Miss Word is lehet nem lesz annyira jó a szex.
2022. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a szép. Ha például valakinek a 100 kilós nők a fétise, akkor nem fogja úgy élvezni a szexet egy gazellatestű topmodellel, lehet az akármilyen gyönyörű.
2022. ápr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szex is összetett. A vizuális inger is az egyik, de voltam olyan számomra ideális külsejű nővel, hogy azt mondtam külsőre hogy fú basszus... De ahogy viszont az ágyban viselkedett az konkrétan meg olyan volt, hogy a végén már inkább arra fókuszáltam hogy tudjuk le és haladjunk... Szóval számít a külső is, de a hozzáállás és a hozzáértés is fontos. 32/F
2022. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

A külső nem minden. Ha mondjuk kráteres a segge, lóg a melle az bizony ki tud zökkenteni, elunom vagy lekókadok, vagy nem tudok elmenni.


De nagyon fontos h hiába néz ki valaki kivételesen szexin, ha rossz az ágyban (fantáziátlan, lusta, önző, vagy nincs meg a kellő empátia és intelligencia) unalmas és rossz lesz

2022. ápr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlen, a jó szex nem errol szól.
2022. ápr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tegyük fel h minden csaj ugyan olyan jó az ágyban. Engem kulsore 10/6,5nek mondanak a lány ismeröseim. Azt vettem észre engem is leginkabb a 10/6-7 csajok indítanak be szexuálisan. Az a “girl next door” fajta
2022. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!