Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyok ennyire egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyok ennyire egy szinte idegen férfira?

Figyelt kérdés

Korábbi kérdésem róla : https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Most 1-2 hétig csillapodott,többet voltam együtt a férjemmel, szexuálisan is. De most mégis megint előjött ez az iszonyatos vágy iránta, komolyan magamra sem ismerek. Néha szex közben is rá gondolok már. És pl ma is hazajöttem könnyítettem magamon, de alig fél óra múlva újra felizgultam ahogy az eszembe járt, majd újra. Eddig ma 3x masztiztam tehát rá, ilyen még sosem volt. Annyira nyominak érzem magam most.


2022. ápr. 2. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, nem kaphatom meg azt az idegent (én tudom, hogy nem jövök be neki). A párommal nyitott kapcsolatban élünk, bár egyikünk sem mászkál el, szexelünk is rendszeresen. Én most kiszemeltem egy teljesen más kaliberű férfit, hogy ne emlékeztessen egyikre se, ő már próbálkozott régen. Ha jó lesz vele, talán elfelejtem azt a másikat, ővele is ugye meglesz az újdonság varázsa, hátha igazából csak ez a gondom, hogy 5 éve csak egy pasival vagyok, előtte meg ez nem így volt.
2022. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Látogass meg egy pszichológust, mert a titok nyitja ott bujkál a tudatalattidban (ez mindenkinél egyedi).
2022. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!