Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfitársaim, ti mit szóltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, ti mit szóltok hozzá, amikor szórakozóhelyre akar menni a barátnőtök?

Figyelt kérdés
Én abszolút nem vágyom arra, hogy szórakozóhelyre menjek. Elvagyok ott, de szívesebben csinálnék más programot, ahol inkább kettesben vagyunk. Mozi, kirándulás, utazás bármi. Maximum kis kocsmázás. De nem, ő vidéki faluból jön, hamarosan idejön Pestre, és folyamatosan írja hogy menne bulizni nagyon mert évek óta nem volt. Nyilván szívesen elviszem, de nem tudnék rendszeresen erre pénzt kiadni. Gondolom biztos ha szerez, barátnőkkel is eljárna majd. Amúgy nem mondtuk még ki, hogy együtt lennénk, de már elég régóta kavarunk. Amúgy a kapcsolat elején amikor csak beszélgettünk többször mondott olyat, hogy nem tudja elképzelni, hogy monogám lesz egész életében, mert mindig tud újat tapasztalni az ember, a szerelem meg elmúlik tehát ha van is gyerek lehet néha nyitottan csinálni a dolgokat. Marha jófej, oltári jó a szex, ő is annyira élvezi mint még soha, de nem tudom, ha elmegyünk egy ilyen szórakozóhelyre, az első gondolatom az lenne, hogy elmegyek italt újratölteni, mire visszaérek már más csávón fog csimpaszkodni. Lehet én vagyok szimplán insecure de nem tudom. Férfitársaim, ti simán elengeditek a nőiteket ilyen szórakozóhelyekre egyedül vagy barátnőkkel, olyan helyre ahol a jelenlevők 90 százaléka meg akarja dugni őket? Hogy tud az ember nyugodt maradni? Az az érzésem ha feljön és elkezdünk ilyen helyekre járni, kinyílik majd előtte a világ és be is akarja majd fejezni velem. Ami a kisebb baj. A nagyobb, hogyha megcsalna. Vagy egyszerűen nekem kéne ezt megszakítani már, mert nem ugyanúgy látjuk a dolgokat? Velem van a baj?
2022. ápr. 4. 16:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Egyébként egyszer volt barátnőm összesen, gimnáziumban. Egyszer az is elment szórakozóhelyre, félre is lépett. De őt csak dugásra tartottam szóval akkor még nem szakítottam vele. Később meg csak alkalmi kapcsolataim alakultak az elmúlt években. Most itt alakul ez, 25 vagyok, én pár év múlva már családot akarok (egyébként ő is akar gyerekeket, szóval ez közös), de nem tudom. Ah
2022. ápr. 4. 16:05
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha menni akar had menjen ha meg csal úgy is meg tudom és akkor repül
2022. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Honnan tudnád, hogy megcsal? Sose derül ki. Vagy akkor nekem is legyen titokban ott a tinder?
2022. ápr. 4. 16:16
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Minden ki derül ne hogy azt hidd hogy nem derül ki nem egy ilyen kapcsolatom volt amikor azt hitte hogy nem derül ki és még is meg tudtam
2022. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%

Ilyenekbol lesz az hogy megcsal elhagy aztán pár pofon után vissza akar hozzad kullogni mint egy kutya.


Ha még nem tudja a srácok milyen a diszkos r.bikkel, majd megtudja..

2022. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
*milyenek
2022. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk nem ártana tisztázni, hogy akkor most mi van köztetek Nekem nem lenne szimpatikus, ha ismerkedés során közölné a srác, hogy amúgy ő nem tudja elképzelni, hogy egész életében monogám lesz. Én hosszútávra tervezem, a párkapcsolat pedig kizárólag 2 emberről szól, szóval ha ő másokat is meg akar dugni, akkor nem egymást keressük. Mert őszintén, ez nem túl biztató. Na de az sem, hogy ilyet kérdezel, hogy "simán elengeditek a nőiteket". Elengedni..? Nem az apja vagy, oda megy, ahova akar. Én simán elmegyek barátnőkkel bulizni, mert imádok táncolni és jól érezni magam, barátomnak egy rossz szava nem volt még rá. Együtt is szoktunk, de ő nem egy nagy táncos. A hűség nem a bulin meg a pián fog múlni. Aki alapból hűséges és szereti a párját, az nem fogja megcsalni csak azért, mert valaki rámozdult a buliban. Aki meg nyitott az ilyenre, az bárhol, bármikor megteheti, nem kell hozzá buli. Elég egy szimpatikus kolléga, egy jó fej srác a haveri körből stb.
2022. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdésre engem abszolut nem enged el a barátom. Ha elmennék nelkule ki is dobna helyből. Vagy jönne kontrollálni es a semmiből.is balhét csinálna.

A barátom már csak azon is kiborul ahogyan szívószállal iszok. Mert szerinte kihívóan viselkedem r.bancosan es képtelen vagyok szerinte a normális viselkedésre. Es akkor meg pasiról szó sincs. Már csak ennyiből eget rengető a balhé nálunk.

5

2022. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj 8, a legnagyobb jóindulattal kérdezem: mi a bánatos francnak vagy együtt egy ilyen betegesen féltékeny, kontrollmániás alakkal?? Első ilyen lépése után úgy repülne, hogy pislogni se lenne ideje.
2022. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezzel az a baj, hogy az egyszeri embernek nem áll hatalmában kontrollálni egy ilyen szituációt semmilyen úton. Hiába sorolgatunk neked érveket és ellen érveket, kaphatsz tőlünk 43 csillió tanácsot ezzel kapcsolatban, úgyis a saját fejed után fogsz menni, és a barátnőd is. Ha ő partyzgatni akar menni, nem fogod tudni visszatartani, és nem is volna rendjén való. Amit férfitársadként mondani tudok, az az, hogy emlékszem milyen volt szerelmesnek lenni egy lányba. Kevés olyan pillanat volt amit egymás nélkül akartunk tölteni, és gyakorlatilag egymás nyálában fürödtünk. Éppen ezért még csak hasonló kérdések sem merültek föl bennünk mint amit most ide kiírtál. A kérdésed sorai között némi kétségbe esést vélek felfedezni, egy pillanatig sem csodálkoznék ha tényleg így volna. Ha jól érzed vele magad, legyél vele annyit amennyit csak lehet. Van rá esély hogy egyszerre görbül meg a girincetek olvasó szemüvegeket cserélhetve rejtvényfejtéshez, meg arra is van esély, hogy már holnap nem lesz veled. Egy fiatal falusi lány aki alig várja hogy a fővárosban elereszthesse magát, megszabadulva a kötöttségeitől…. Hmmmmm… Ebbe én nem akarnék beleszólni😬….
2022. ápr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!