Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbánta ezért akar ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánta ezért akar ennyire rábeszélni a szexre az egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyen elvesztette egy kocsiban,szerintem gáz, de azóta azzal jön hogy nekem is ki kellene próbálnom egy tapasztaltabb pasival mint ő tette...

2019. okt. 25. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
....vagy èopen az ellenkezője és egy jo orgazmusa volt azert ajánlotta !
2019. okt. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a barátnőd egy cafka, attól még neked egyáltalán nem kell annak lenned. Menj ismerkedni, kávézókba, boltba, járj valami képzésre vagy tanfolyamra és találni fogsz értelmes párnak valót.

Nem kell mindig a csordával menni.

2019. okt. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a barátnőd nem cafka. Csak hozott egy (szerintem) rossz döntést. Előfordul, és kizárt,hogy annyira élvezte volna az első együttlétet egy kocsiban.


A másik része számomra wff. Egyáltalán mi köze a szexuális életedhez. Nekem is vannak barátaim, de még soha senki szólt bele a nemi életembe és engem sem érdekel kivel kefélt.


L

2019. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen. Hasonló volt a barátnőmmel is, elmesélése szerint, amikor elvesztette. Az unokatestvére kicsit ribi volt és elég hamar elvesztette és az átlagnál több pasival kavart, ezért megszállottan piszkálta a barátnőmet is, hogy neki is muszáj elveszítenie az első jöttmenttel, mert az milyen király már.

Szerintem csak zavarta, hogy ő így viselkedett, míg a többi lány körülötte nem


(képzeljétek vissza magatokat azért a 90-es évekbe, ahol egy szexkapcsolat még hihetetlen nagy tabunak számított és az internet még modemes volt)

2019. okt. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen és már több másik barátnömet is rábeszélte, de nem úgy tünt mint akik élvezték.
2019. okt. 25. 08:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass senkire. Csakis a saját döntésed legyen mindenféle befolyásoló tényező nélkül. Ha találsz egy normális pasit akihez vonzódsz és működik köztetek a kémia tedd meg. De csak azért, hogy beállj te is a "sorba" inkább ne. Valószínűleg nem veled van a gond hanem a sorral. 39/F
2019. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dögöljön meg a szomszéd tehene is(
2019. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!