Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Volt már olyan hogy olyan pasira izgultatok fel szexuálisan akit először nem találtatok vonzónak?

Figyelt kérdés
Illetve ha volt ilyen, akkor vajon mi változtatott a dolgon? Mi lehetett az a tényező ami miatt később mégis vonzódtatok hozzá?

2022. ápr. 7. 15:13
A kérdező szavazást indított:
Nem volt még ilyen
Volt már ilyen
30 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobban megismertem, és szimpatikus lett.

Illetve több időt együtt töltve rájöttem, hogy bejön az illata, ha a külseje annyira nem is.

2022. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszett külsőre, de aztán rájöttem hogy egy intelligens, magabiztos, nagyszerű ember, aki nem mások csicskításából nyeri a magabiztosságot.


Semmi nem volt köztünk, mert a tanárom volt, de akkor is számít ez szerintem.

2022. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nem tetszett az elején külsőleg,de idővel szimpatikus lett.
2022. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, volt olyan.
2022. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Persze, amikor meglátják a kocsijukat.
2022. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Volt ilyen, abban a pillanatban le is szoptam. Előfordul
2022. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen. Tanított az egyetemen. Elsőre (és sokadszorra) dem az a típus akire ha ránézek az ugrik be, hogy "csinálj meg", de karizmatikus, intelligens, korrekt, kedves, segítőkész és nagyon bírom/bírtam a humorát, stílusát. Azóta is elképesztő vonzó férfinak tartom.

Ez alapképzés másodévében volt, most már mesteres vagyok, most is így gondolom. Természetesen sosem léptem (érthető okokból), de azóta is ha látom, alig bírok magammal:D


Szóval igen, itt is látszik, hogy a külső nem minden. Objektíve átlagos pasi, szubjektíve azonban már nagyon irigylem a párját/feleségét.

2022. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, még nyugodtan írhatnak mások is!


#7.


Ha jól tudom, egyetemen nem illegális a tanár-diák kapcsolat, ha nem részesít emiatt előnyökben…


Szóval ha annyira tetszik, elvileg kikezdhetnél vele. :)

2022. ápr. 7. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok, nem is erről van szó.

Egyrészt (kb 40) feltételezem van élettársa/felesége. Talán még gyereke is.


Másrészt hiába nem tiltott, azért egyikünkre sem vetne jó fényt. Nem akarnám hogy rólam azt gondolják így akarok előnyhöz jutni, hiába nem tanít már rég és valószínű nem is fog már itt mesteren. Ahogy annyira szerintem rá se.

Plusz adott egy olyan 18-20 év (saccra) korkülönbség. Én kapcsolatot nem akarok egy ennyivel idősebb emberrel.


Egy futó kalandra, pár alkalomra szívesen, de én nem vagyok az a csaj aki csak úgy meghódít idősebb férfiakat:D

Pedig a zenei ízlésünk nagyon passzol:P


Na mindegy. A lényeg, hogy ez inkább egy fantázia és az is marad és jó ez így.

De azt gondolom ebből is látszik, hogy a külső önmagában véve kevés és sokkal többet számít az ember, a karakter véleményem szerint.

2022. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ameddig csak messziről láttam egyáltalán nem érdekelt. Aztán egyszer közel jött, megérintette az arcomat, és majdnem leestem a bárszékről. Valahogy annyira erős kémia van köztünk, hogy nem tudunk, és nem is merünk egymás közelében maradni. Teljesen elveszítjük a kontrollt egymás közelében, soha sem éreztem ilyet senkivel.
2022. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!