Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szexkapcsolat hetero nő és férfi között, amelyikben rendszeresen a nő dugja a férfit?

Figyelt kérdés

Tehát ez az alapvető felállás.

Találkoznak, a nő megdugja a férfit, a férfi maximum szájjal, eszközzel, kézzel elégíti ki a nőt. De akár az is lehet, hogy egyikük sem élvez el, mert mondjuk nem ez a céljuk.


Ha van ilyen, akkor az BDSM? Vajon találhatnak izgató aspektusokat egy ilyen kapcsolatban a felek?



2022. ápr. 10. 14:23
A kérdező szavazást indított:
Ez teljesen értelmetlen, nem csinálnék ilyet
Biztosan van ilyen, de én nem kérnék belőle
Biztosan van ilyen, és én is kipróbálnám
Rendszeresen így csinálom
37 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%

Hát, ilyenről még nem hallottam, pedig már elég sok mindent láttam. Igazából csak abba hogy ő dug meg, abba nem mennék bele. Ha néha lehet fordítva is, akkor talán. Igazából nagyon nő függő a dolog...


29/F

2022. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A 4et jelöltem meg,de igazából nálunk van elélvezés. És az asszonyt megrakom.


Nála van egy ilyen fura full kölcsönös nézet: amit vele azt velem. De igazából bejön ugyhogy mehet a menet.

2022. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%

Nincs ilyen. Ugyanis ebben az esetben a pasi nem hetero.

A nőknek meg férfi kell, nem egy (jobb esetben bi, de lehet hogy meleg) pasi.

2022. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Biztos van ilyen, hiszen annyian vagyunk.
2022. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Volt egy lány, aki néha megdugott egy puha cuccal. Hagytam, mert nagyon élvezte, nem volt rémes, és ő is hagyott mindent nekem. Ez szerintem normális.
2022. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
3-asnak teljesen igaza van. Hetero kapcsolatban ilyen nem fordulhat elő. Az a pasi akinek ilyen vágyai vannak, nem hetero. Amivel nincs semmi gond, csak ne hazudjon saját magának.
2022. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Attól hetero ti buta seggek mivel nővel csinálja és a férfiak prosztataja amúgy is érzékeny és nagyot lehet tőle élvezni, ennyi erővel ha leszopnak valakit se hetero mert a melegeket is leszoktak
2022. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%

#7: mondja ezt egy buta segg.

A prosztata izgatásához nem kell megdugni. Plusz a kérdés szerint a pasi kb sehogy se viszonozná. Nézd a kontextust is (ha érted mit jelent) mielőtt hülyeségeket írsz.

A kérdésben szereplő pasi NEM hetero. Az tuti.

2022. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Prosztata izgatast sokféleképpen lehet csinálni úgy is ha megdugod 😃

És még mindig hetero ha nővel akarja csinálni

2022. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

A 3. butaságot ír.

Ettől még bőven heteró az illető.

Eszemve nem jutna pasiva,de csajok már birizgálták a prosztatám és igen akkor bizony kiürül a tár!


Aztán, mégis honnan a fenéből tudja mire vágyik egy nő?

Férfire...aha ezt mesélje el leszbikusnak...


De tudom ő az aki szerint ez választás kérdése.

2022. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!