Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok (aki magàra ismer)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok (aki magàra ismer) mièrt nem meritek felhozni hogy szeretnètek ha elfenekelnènek?

Figyelt kérdés
Egyik exem benyögta hogy ő mindig is vàgyott rà de nem merte mondani, kemènyen szexeltünk viszont a hètköznapokban nem volt olyan aki kiharcol egy büntetèst, mondani se mondta. Nem lett volna semmi gond ezzel èlveztem is volna csupàn nem gondoltam hogy nyitott rà. Mi tart vissza egy lànyt, a fiúk erre nyitottak egy nő kedvèèrt amúgy is sok mindent megcsinàlunk szerintem.

2022. ápr. 10. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En merem mondani
2022. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor veled szerencsèje van a sràcoknak :D (a kèrdèsben elütöttem egy betűt elnèzèst)
2022. ápr. 10. 22:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak régen voltam ilyen. Velem már volt olyan, hogy betegnek könyveltek el egy-egy vágyamért, és nem akartam megvető pillantásokat, ezért inkabb fel sem hoztam. Gondolom a legtöbb ember ettől fél.
2022. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan pasim, aki világgá menekült miután elmondtam neki, és teljesen elmebetegnek nézett. Az ilyen esetek után óvatosabb az ember.
2022. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sajnàlom a sztoritokat, lehet nekem màs kicsit a vilàgom èn azt gondolnàm hogy nem igen tudna egy csaj olyat kèrni hogy legalàbb pròba szinten ne lennèl benne.
2022. ápr. 11. 21:30
 6/13 Alice33 válasza:
83%
Mert rengeteg buta ember van a földön, aki egy szimpla erotikus fenekelésbe is az erőszakot látja meg, valószínű az exed is azt hitte, hogy te nem vagy nyitott az ilyen dolgokra, esetleg elitéled, betegnek könyveled el a vágyai miatt, ezért félt felhozni a témát.:)
2022. ápr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a viszony, akkor el merem mondani, de nagy a gát pont a fent említettek miatt. Szerencsére az én pasim jól fogadta.
2022. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár lenne kinek elmondani...de nehéz megtalálni a megfelelő partnert akivel nem csak a szex lenne kellemes, hanem a hétköznapok is

21l

2022. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felhoztam neki a témát azt mondta túl sok filmet nézek, ez nem a valóság.
2022. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tènyleg sok pasi àll ezek szerint elèg bènàn ezekhez... Az biztos hogy nehèz olyat talàlni akivel megvan a szimpàtia, a hètköznapokban is passzoltok, az àgyban is egyeznek ezek az ízlèsek.
2022. ápr. 12. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!