Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki szerint a sikosító...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szerint a sikosító vereség? Mi a tapasztalatotok vele? Feldobj az együttlétet? Megéri felhozni a témát?

Figyelt kérdés
Félek hogy azt hiszi őt nem kívánom, mert nem nedvesedek fogamzásgátló miatt megfelelően.
2020. dec. 3. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől igazán nem kell tartani :)
2020. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem egy futó kaland, akkor erről lehet beszélni is akár ;)
2020. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan beszélj róla, ha nem érti meg,nem éri meg
2020. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzásgátlót szedek, száraz vagyok tőle nagyon én is, én megmondtam minden további nélkül a páromnak, hogy ez a gyógyszer miatt van, nem azért, mert nem kívánom. Egy rossz szót nem szólt. Ha kapcsolatban vagy valakivel, akkor nehogy már ne tudjatok erről beszélni. De még szexpartnernél is szerintem teljesen normális, hogy ilyenről is szó esik, ha kell.
2020. dec. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi játszani vettük. XD

Teljesen normalis egyébként hogy nemi izgalom ellenére sem nedvesedik a nő a ciklusa bizonyos időszakában.

Aztán még számos oka lehet.

Ha szégyenled a sikosítót, használd jóval aktus előtt, fürdés után. Megmarad a hatása.

Egyébként pedig öngerjesztő is a mechanizmus, ha a punci érzi hogy nedves, mégjobban beindul a nedvesedés. Probáld ki amikor egyedül vagy. Kenj fel egy cseppet, még órakig nedvesnek fogod érezni és nemcsak attól az egy csepptől.

2021. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!