Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha soha nem volt még orgazmuso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem volt még orgazmusom (23L) se magamnak, se korábbi párjaimtól, ez a vibrátor jó "kezdés" lehet?

Figyelt kérdés

Semmilyen privát üzenetet nem kérek a helyi macsóktól, ezeket törölni fogom.


Soha nem volt még orgazmusom, fogalmam sincs milyen. Többször próbáltam, az ujjaim egyszerűen nem izgatnak fel. Volt már kapcsolatom, a leghosszabb 4 évig tartott, inkább színleltem, mert féltem, hogy velem van a baj.

14 évesen veszítettem el a szüzességem finoman fogalmazva akaratom ellenére, félek, hogy ez valamilyen "gátat" kialakított bennem. Élvezem a szexet, imádom is, nem ezzel van a baj, hanem hogy attól félek képtelen vagyok elélvezni a korábbi traumás élmény miatt.


Most ezt rendeltem, jókat olvastam róla, nagy reményeim vannak:


[link]


2022. ápr. 11. 11:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Igen jó lehet de ha veszel akkor valami vastagabbat és aminek az erősségét lehet állítani
2022. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Rengeteg nő nem tud sosem orgazmust elérni, nem feltétlenül a trauma miatt van. A vibri jó ötlet attól függetlenül, hogy eltudsz menni, vagy sem, minden nőnek jólesik.
2022. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Színleltél 4 évig?


Te aztán egy remek lány lehetsz


És még a pasikat fikázzák.


Pfff

2022. ápr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Olyat is vegyél ami csak a csiklót ingerli úgy, hogy a hüvelybe nincs semmi közben.

Nekem jó pár csajom csak így tud elélvezni csiklón is, ha semmi nincs a hüvelyükbe (fenekükbe egy ujjat szeretnek).

2022. ápr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

#4


Szóval a csajaid csak így tudnak elélvezni?


Micsoda férfi lehetsz! 😂

2022. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3 pont ezért csináltam, mert nem akartam megbántani. Egyáltalán nem biztos, hogy az ő hibája volt, hiszen előtte másokkal, és saját magammal sem tudtam orgazmust elérni, de borzasztó önbizalom romboló lehet ha tudod, hogy a nődet 4 éve nem tudtad te se kielégíteni. Ettől függetlenül szerettem és mindent mindig megadtam neki, nem ezért lett vége a kapcsolatnak, hanem mert nagyon fiatalon kezdtünk el járni és ahogy nőttünk fel teljesen más irányba indult az életünk, mást akartunk, és ha együtt maradunk, csak visszahúztuk volna egymást. Békében váltunk el.


Ha ettől remek lány vagyok, hát legyek, nem kívánom senkinek azt a szorongást, amikor tudod, hogy van valami baj veled és bármit csinálsz nem tudod "helyrehozni", mert valószínűleg egy sokkal mélyebb lelki gyökere van a problémának és ezt nem viselné el mindegyik férfi.

2022. ápr. 11. 12:10
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár férfi vagyok, de érdekel a női orgazmus és eléggé belemélyültem a témába. Az orgazmus nem a nemiszerved miatt van hanem azoktól a jelektől amit küld az agynak ha blokkolod őket nem lesz orgazmusod akárhogy izgatod magad. Kezdj el maszturbálni (mindegy hogyan) és gondolj olyan dolgokra amik izgatnak, vonzanak vagy amitől beindulsz közben lazulj el és használd a fantáziád. Így talán meg tudod tanulni az orgazmust.
2022. ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
20%
Kedves Kérdező! Kikérjük magunknak, hogy holmi sz...ros macsónak minősíts minket!!! Csak mert privátban szeretünk írni az ilyen személyes dolgokról. Nem hiszem hogy Neked - ha kiírsz valamit - jogodban áll eldönteni, hogy milyen formában kérsz választ. Tartsd tiszteletben, hogy van aki nyilvánosban szeret írni, de van aki csak négyszemközt! És attól mépg nem lesz hülye macsó. Nem csak te vagy itt az egyetlen értelmes ember és nem hülye mindenki más!
2022. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Olyan nincs hogy PÁRJAID. EGY párja lesz az embernek, akivel házasságot köt.

Nem vagyunk állatok.

2022. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

WeVibe Tango, Lelo Soraya, nálunk ez a kettő amit párom imád használni, lényeg, hogy kezdőknek csikló vibrátor legyen és sok síkosító (síkosító nélkül rossz, hidd el)


A linket nem nyitom meg, de ha jól tudom a Satisfier az a szívókás igaz? Azt nagyon sokan szeretik, de pl páromnak nem jön be. Szóval, ha nem megy vele, ne add fel, lehet csak neked sem jön be

2022. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!