Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy úgymond hivatásos nő belemenne ezekbe a feltételekbe?

Figyelt kérdés

Igen, kezdjük a szokásos körökkel, tudom, szánalmas meg minden, de mivel hamarosan távozom az árnyékvilágból, nem szeretnék szűzen távozni.


És igen, undorító is, de ez jutott. Pillanatnyilag nem vagyok olyan helyzetben, hogy az erkölcsiséggel foglalkozzam. Azt persze sajnálom, hogy a szerelem élményét már nem fogom megismerni (több kapcsolat után sem), de ez így alakult.


Arra gondolok, hogy lehetséges-e, úgy lennem végig, hogy álcázom az arcom (nem büszkeségből, hanem pont fordítva azért, mert szörnyű gátlásos vagyok a rondaságom miatt). Kalap, paróka, élethű műorr, nagy napszemüveg, alkalmi bajusz, szakáll, pajesz, sál az szám előtt. Nem megy úgy, ha elképzelem azt, hogy hogy nézhetünk ki közben és tudom, hogy ronda vagyok, de ha így akkor már csak furcsa.


Megszólalni sem kívánok (utálom a hangomat, aránytalanul mély és remeg, ha izgulok valamiért). Csókolózni sem.


Sőt, igazából a ruházat amit viselnék az egy bő köpönyeg vagy csuklyás lepel, hogy ne nagyon látszódjék az alakom sem (testem amorf), illetve a kövérségem sem (igaz fogyok, de mire lefogynék, addigra kénytelen vagyok meghalni, mert az életem nem tartható fenn tovább).


Ezek elfogadható feltételek?



2017. júl. 14. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Te mentálisan beteg vagy, remélem tudod.
2017. júl. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy vak prostituáltra gondolsz?
2017. júl. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1


Igen, többek között ezért is kell távoznom, mert ebből nincs kiút. Én saját erőmből próbálkozva elbuktam több kísérletet is, más pedig nem segíthet. Mostanra ért össze minden, most ért a végére minden "szál". Félnem kellene? Nem megy. Legyőzi az érdektelenség.

2017. júl. 15. 00:24
 4/20 anonim ***** válasza:

Először is: az öngyilkosság (ha jól értem) nem megoldás semmire, van ezer más út is, például az önbizalom teljes hiányának kezelésére is. Ezügyben szakember is tud segíteni, olyan aki találkozott már mindenféle cifra esettel, így nem fog semmi különöset gondolni rólad, bármit is osztasz meg vele magadról.

Szóval keress segítséget, mert ez az a döntés ami mindig elhamarkodott, legalábbis én így látom a baráti körömben történtek alapján.


De a hivatásosokra rákanyarodva: van köztük is mindenféle ember, de biztosan van aki nem foglalkozik az alkatoddal, megjelenéseddel, méreteiddel amíg ápolt vagy és fizetsz.

Az a komplett felszerelés, amit vázoltál több, mint furcsa. Ha azt mondanád, hogy egy Guy Fawkes maszkban vagy ilyen velencei karneválos álarcban szeretnéd és a pólót magadon hagynád, és persze ezt előre leegyeztetve, akkor abba szerintem belemennének.

De ez a műorr, pajesz, paróka és társaik szerintem már a túl sok kategóriába tartoznának.

2017. júl. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#4


A normális orvost/tarapeutát nem tudom megfizetni, az SZTK változat pedig olyan, mint lőtt sebre a vietnámi balzsam. A városihoz elmentem, végigbunkóskodott, leszarta amit mondok, gyorsan felírt valami addiktív szert és ennyi volt a részéről.


De a kérdésben írt dolog, az csak egy szál a sokból, ami összefutott. Én nem akarok öngyilkos lenni, de nem tudom az életemet fentartani, "életképtelen" vagyok. Így pedig...


Túl soknak tartod? Eddigi kapcsolataim is azért buktak (a szerelem hiánya mellett), hogy nem voltam képes lefeküdni velük, mert tudom, hogy nem egy szép látvány ami vagyok. Illetve beugrik, hogy mások mit csinálnak, az én teljesítményem pedig maximum "nagyon jószívűen elfogadható".

2017. júl. 15. 00:30
 6/20 anonim ***** válasza:
93%

azért fa-szság ez,mert az ember azért megy el lakásoshoz,hogy sunyiban dugjon egyet úgy hogy senki nem tud semmit.

te pedig kb randi szinten rákészülsz és ilyen szinten adsz a véleményére magaddal kapcsolatban.

egyébként meg már a telefonos bejelentkezésnél levágná a csaj,hogy valami nem stimmel veled és nem vállalna egyik sem.

tehát a válasz a nem,nem elfogadható.


ha sok pénzed van akkor ez így lehetne kivitelezhető.

egy agilisebb ismerősöd felhívja a csajt és elmondja,hogy szeretné házhoz hívni a lányt a súlyosan sérült testvéréhez.

te fekvő betegként bekötözött véres vattás fejjel fekszel,lábad begipszelve stb nem tudsz mozogni most hoztak a kórházból haza.

és akkor a bige kicsomagol,felszop aztán beleül.

ne legyél paraszt vele,mert házhoz rendelésnél lent várják a ház előtt és kinyuvasztanak ha paraszt vagy vele,vagy kárt teszel benne.

2017. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6


Meg sem szólalok, nemhogy paraszt legyek.

Bántani pedig nem. Egy olyan emberrel beszélsz aki azért nem mer vezetni, mert attól fél, hogy mások halálát okozná a bénaságával.


Én viszont tartok tőle, ha "nyílt sisakkal" megyek el, akkor látni fogom azt a tipikus félig lenéző félig sajnálkozó kifejezést, amit szinte minden ismerősömön, hiába leplezik. És a legrosszabb, hogy tudom, hogy igazuk van. Ronda vagyok, edzés ellenére is kövér, az életem menthetetlenül elrontottam és még egyszerű dolgokból is képes vagyok tömegkatasztrófát okozni.


Nagyon nem kellemes úgy élni, hogy tudod, hogy te vagy "legalul". A legtöbb hülye, ronda stb. nem tud róla, hogy az. Tök vidáman elvannk. De én tudom és érzem... (A második a rosszabb)

2017. júl. 15. 00:48
 8/20 anonim ***** válasza:

A "normális" nem a moneytól függ, láttam én már 10k/alkalomért is hozzánemértőt, aki csak receptet tudott írni. De legalább az adagot felnyomta az egekbe.

Azért egy relatíve fiatalabb doktorra még rápróbálhatnál, mert az valahol érthető ha egy orvos 30 évnyi munka alatt belefárad a függők kiszolgálásába. Hátha valaki, akiben még van lelkesedés úgy gondolja, hogy még megválthatja a világot.


Minden pszichiátriai szer, sőt még a nem pszichiátriaiak is (mint fájdalomcsillapítók és egyebek) okozhatnak függőséget.

Mit lehet csinálni? Ezzel jár ha használ, mármint ha nem szigorúan (biológiai értelemben) vett függés alakul ki, akkor is rá lehet szokni a rendszeres használatra, lásd marihuána.


Igen, azt a felszerelést túl soknak tartom, egyrészt szerintem magát a viselőt is zavarná a sok vacak, ellenben egy maszk ugyanennyit takar és könnyebben kezelhető ha már rejtőzködni akarsz.

A "teljesítményről" meg az erősen vallásos kollégámmal kellene beszélgetned, akiknél csak gyermeknemzéshez volt szex a 10 év alatt. És gyengébb pillanataiban bevallja, hogy nem is erőlteti a dolgot, mert 2 perc ha a vetkőzést is beleszámolja.

2017. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8


Nálam nem ilyen jellegű a probléma (nem szenvedek korai megömlésben). Hanem, hogy rém ügyetlen vagyok és nem tudom, hogy figyeljek egyszerre 4-5 dologra... Vagy ha mégis, akkor a saját élvezemre nem fogok tudni. Akkor meg megint nem lesz jó. (+ részleges(? az biztos, hogy nem teljes) fitymaszűkület)


A sima maszkkal az baj, hogy félrecsúszhat, leeshet, elszakadhat a tartópántja stb.


Orvosok igen, de nem tudom merre. A városi SZTK kilőve, a pénzesek kilőve. Merre tovább? És ott is tartok attól, hogy az orvosok továbbküldenek egymáshoz, csak nála ne legyek. Legutóbb 15 pontból álló leírást adtam a problémákról. Senki nem tudott válaszolni...

2017. júl. 15. 00:57
 10/20 A kérdező kommentje:

#9


Szex részén kiegészíteném, hogy úgy érzem, hogy amit csinálok az nem elég jó, zavarban vagyok végig, és nem érzem azt a "extázist" amiről mások beszélnek.


Igazából csóknál sem, de arról már letettem. Abban menthetetlenül béna vagyok, igaz a rövid és vastag nyelv, sok nyál és asszimetrikus fogsor is rásegít. (A péniszem legalább nem kicsi, igaz sokra megyek vele)

2017. júl. 15. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!