Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szükséges a körülmetélés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges a körülmetélés?

Figyelt kérdés
Párommal szex után szoktak nálam előfordulni olyan tünetek hogy kis piros pöttyök lesznek a makkomon viszket és fáj, valamint össze szűkül a fitymám. Amikor először volt ilyen meg ilyedtem azt hittem hogy fitymaszűkületem lesz mert nem ment hátra a bőr, de aztán egy másfél hét múlva jó lett. Sajnos már többször is előfordult és mindig térni kell vele ami nem túl jó, interneten erre a konkrét panaszra nem találtam cikket ami megoldást adna, és én csak akkor mennék körülmetélésre ha már nincs más esély. 20/f

2022. ápr. 11. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne a gyakorin kérdezd,hanem menjél vele orvoshoz minél gyorsabban! Az majd megmondja mit kell csinálni,de minél tovább halogatod valószínűleg,annál rosszzabb lesz
2022. ápr. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!