Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Szoptatok már Spotify...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Szoptatok már Spotify előfizetésért?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy lecuopantottál egy srácot, mert előfizette neked?


Nem hirdetés, mert nekem bank kártyám sincs én csóró vagyok. Csak érdekel =)

Lehete ezzel csajozni. Köszi.


F/19



2022. ápr. 14. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem spotify ugyan, de egy hónap netflixért igen
2022. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Az nem valami 1500 forint?
2022. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
19%
#1 vagyok, közben jól szórakoztam, szóval pár száz forintért is megérte volna 😀
2022. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szerintem sokkal szexibb, ha egy lány Netflixért, vagy Spotifyért csinálja :)

A pénz a kutyát sem érdekli ennél a kérdésnél.

2022. ápr. 14. 20:17
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer kaptam egy ajánlatot hogy 5000 -ért szopjam le a pasit.

Nem akartam hogy kijelenthesse, hogy éjszakai pillangó vagyok, de maga a pali tetszett. Úgyhogy meghívott egy fagyira

2022. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 mantis religiosa ***** válasza:
40%
#1! Mi volt a sztoriban olyan vicces?
2022. ápr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hiszen enélkül élni nem lehet, és nem tudok 1-2 ezret kifizetni... Elégg gáz, hogy 19 évesen így akarsz szopást kikuncsorogni.
2022. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Bro' a nők is tudnak számolni, a prostik meg kiváltképpen. Egy "filléres" spotify előfizetésért nem fognak lefurulyázni, de egy 25-30k-nál kezdődő Balaton Sound belépőért már igen. Igaz, ott meg a fizető kuncsaft hülye, mert sokkal többért el tudná sütni a jegyet amiért már profi prostit is kapna nem csak egy gyorsfranciát.
2022. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Én szoktam spotify-t előfizetni férfiaknak, hogy leszophassam őket! Csak az a baj, hogy nagyon alacsony a fizetésem, ezért a főnökömet is le kell szopnom, hogy egy kis plusz pénzhez jussak, hogy aztán abból a pénzből spotify-t tudjak előfizetni ésatöbbi ésatöbbi. Most megnyugodtál, csillagom?
2022. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Le leszek pontotva, xe ha akadna egy lány, akibel xsak szex van szívesen támogatnám. És nem xsak netfliy meg srb hülyeségért. Pedig mások elmondása szeeint nem vagyok egy romda srác.



Tusom vannak hivatásossok, de taszít az, hogy én lennék pl a 3. A két első vendég után.


Én egy tartós állandó szexpaetnert kerestem, amiéet anyagilag támogatnám a hölgyet.


De ez kb olyan mimd Andersen meséi. Mesék... sajnos.

2022. ápr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!