Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a lányoknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányoknak fontos a pénz?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 16. 10:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. De ez csak a csóróknak böki a szemét. Eszembe nem jutna egy semmirekellő naplopóval bármit is. Olyannal például aki ilyen kérdéseket ír ki. És ha valakit nem érdekelnek a csóró pasik, akkor rögtön kurwa és aranyásó meg a többi... Szánalmas. Nagyon szánalmas...
2022. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Pontosan ez így szokott lenni 11-es a nőben könnyebb keresni a hibát és ezeket a jelzőket ráaggatni, mint elmenni dolgozni és tanulni egy kicsit, hogy több pénze és egzisztenciája legyen inkább az összes nő egy aranyásó kurv, mint én egy semmirekellő lusta dög mentalitás elég gáz 10-es voltam
2022. ápr. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Nálam ne legyen szegényebb, nekem ez a fontos. Saját erőmbol, vállalkozóként van saját lakásom, autóm, költök magamra és szeretek nyaralni, szórakozni. Ha a másik életvitele ettől szélsőségesen eltér, akkor nekem az nem pálya. Plusz a fukarsag taszító, ahogy írták is. Ne rajtam spóroljon.

27N

2022. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Na végre azt hittem már nincsenek itt normális nők és ezt most halál komolyan írom
2022. ápr. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kinek ne lenne fontos ?
2022. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

6-os vagyok, igen a 10-es jól értette.

Nekem mindegy, mi a munkája, lehet felőlem fodrász, bolti eladó, ügyvéd, tanár, autószerelő, nem ez a fontos, hanem hogy legyen állása (az még jobb, ha szereti is és vannak céljai, sikeres benne), fenn tudja tartani magát.

2022. ápr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!