Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetek jobb a szexben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek jobb a szexben? 40/50-es férfiak ?. Egy hónapja ismertem meg egy nálam 16 évvel idősebb, 49 éves férfit, mindkettőnk részéről kölcsönös a minden téren való vonzalom, szerelem irányába halad a dolog. Megtörtént az első szex

Figyelt kérdés
illetve behatolást én még nem szerettem volna, de meztelenül kipróbáltuk a pózokat, orális szex volt. Ilyen korban lévő férfiaknál általános, hogy a merevedés nem betonkemény illetve hogy ( nyilván nem mértem stopperrel) de hamarabb elmúlik, aztán megint vissza hozható? Volt egy kellemetlenebb rész, túl erősen dolgoztam rajta kézzel, mire szólt, hogy érzékeny, illetve szopásnál leállított egy idő után, hogy nyomást érez, hogy el kell mennie. Kérdeztem, hogy jól csináltam-e, azt mondta igen, de lehet hogy előre tudta, hogy nem fog így elmenni? Jó lenne, ha ilyen korosztály is írna, mire figyeljek legközelebb, mert a volt párom velem pont egykorú volt és úgy tűnik más jött be neki. Jó lenne, ha nem ezen menne el a nagyon jól induló történetünk. Egyébként azt mondta, szerinte most ismerjük meg egymás testét és az orgazmus elérése nem verseny. Ő nekem elég gyorsan okozott :) Belegondolva a gyorsaság hibám lehet, de kb 11 évig a gyors, durr bele menetekhez voltam szokva, nem is hiszek magamban, hogy valaki hosszabban szeretne élvezkedni velem.

2022. ápr. 21. 21:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb pasi nehezebben megy el, ez igaz.

48F

2022. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Szoval te 33 evesen erdeklodsz ? Eleg vicces...
2022. ápr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12: miért is vicces? Mindannyiunknak más az élettörténete és tapasztalatai, én minél idősebb vagyok, annál kevésbé ítélkezem már mások felett, hiszen saját tapasztalataimra gondolok, hogy sose tudhatom igazán ki mögött milyen múlt áll, mik az okok stb….
2022. ápr. 24. 12:57
 14/16 Dzsoki ***** válasza:
Nem vicces,érthetetlen. Milyen pózokat próbáltatok ki,behatolás nélkül? Az többé-kevésbé igaz,hogy egy idősebb,nehezebben megy el. Az is,hogy dugás közben lelankad. Vagy ki kell venni és kézzel,szájjal rásegíteni,de amikor a nő tudja szükebbre venni magát,akkor nem kell kivenni. Igen,nem végig merev egy idősebb. Bár nem feltétlenül életkor kérdése.
2022. máj. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakultak a dolgaitok?
2022. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Elég jól, kb. 3 hónap elteltével eljutottunk oda, hogy minden alkalommal elmegy, ami nekem meglepő - fiatalabb pasik után- hogy nincs, vagy számomra nem érzékelhető az ondó mennyisége.
2022. aug. 9. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!