Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szex sok ember számára csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szex sok ember számára csak egy teljesítménykényszer és tortúra? Ti hogy látjátok? Bővebben lent:

Figyelt kérdés
A mai világban ugye az internet miatt, de már az internet előtt is, tele van a közbeszéd olyan témákkal, hogy a nőknek szexinek és csinosnak meg tökéletesnek kell lenni, a férfiaknak nagy farka kell legyen és egy órát bírja minimum bármikor, meg millió olyan elvárás amit ti is jól tudtok (nagy cici, punci mennyire szűk, stb). Emiatt mindenki tele van szorongással, és persze mindenki színészkedik, hogy ő sokkal jobb, mint valójában, aztán sokszor a valóság arcon csapja az embert. Hogy nem bírják a fiúk sem egy órát, hogy a csajok sem mind tökéletesek, de közben mindkét félben ottvan az elvárás a másikkal szemben. A férfiakon nagy a nyomás teljesítmény szempontjából, a nőkön pedig szépség, és megfelelési kényszerek uralkodnak. Sokszor úgy érzem, ez elrontja az együttléteket is. Ti hogy látjátok ezeket a dolgokat? 26f

2022. ápr. 22. 09:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze mindenkiben van egyfajta szorongás azzal kapcsolatban, hogy mit gondol majd róla a másik, milyen lesz a szex stb. De én spec igyekszem minimalizálni ezt magamban, és eddig szerencsére csak olyan férfiakkal voltam együtt akik normális elvárásokat támasztottak a nő felé szexuálisan.

Így talán mert eddig nem ért semmi csalódás, de én szerintem a helyén tudom kezelni a saját igényeim, azt is tudom hogy én mit tudok nyújtani meg mit akarok, akinek ez kevés annak fel is út le is út. :D Ugyan így nekem sincs bajom ha valakinek lekonyul közbe vagy elsőre nehezen áll fel mert izgul, vagy nem akkora mint egy kígyóuborka. Tisztelem a másik ember testét meg a határait is.

2022. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Az érzi így aki alapból egy szorongásra hajlamos személyiséggel rendelkezik és "talál" egy újabb okot hogy miért is szorongjon. Egy minimális megfelelési kényszer mindenkiben van, de egészséges embernél ez inkább inspiratív jellegű mintsem szorongást, önértékelési zavart okozzon.
2022. ápr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A sors iróniája, hogy pont a kérdés kiírása utáni napokban volt viszonyom egy olyan csajjal, aki miatt már úgy látom, hogy nem mindig az van, amit a kérdésben leírtam. Szóval vannak kivételek is szerencsére.
2022. ápr. 26. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!