Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátom passzív, en meg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom passzív, en meg nem élvezem ha nekem kell kezdeményezni vagy felül lenni.szakitsak?

Figyelt kérdés

Barátom gyakorta csak orált akar ill elfogad, nem érdekli az sem ha én nem kapok semmit. Meg mehetek masztizni. Oldjam meg.

Néha már ugy érzem, külön meg kellene köszönnöm, vagy hálálnom, ha kegyeskedik velem szexelni.

Valoszinusitem hogy egyszeruen lusta a mozgásos szexhez, kényelmesebb neki feküdni.

Ez nem is lenne baj, de neki alapbol feláll, mig en csak nem is nedvesedem.

Szoval ha en kezdemenyezek (ami megint valahol elvárás)azt ugy kell magamra erőszakolnom, mindenféle izgatottság nélkül.

En attol nedvesedem be, vagy attol akarom a szexet, ha simogat csókolgat, vagy játszik ott a f.rkával stb. Addig meg csak a vágy van bennem a barátommal az intim kapcsolatra.

Attol pedig, nem ha nekem kell letérdelni, őt simogatni es kezdeményezni, en semmit nem érzek, sőt, kicsit taszít, le is hoz.

Ezen felul ha ennek tetejébe nekem kell felül is lennem, irányítani, tenni, már szinte munka is, nekem a szex.

Nem izgat fel, nem élvezem, állandoan csak az van bennem, hogyan csináljam profin, hogy minel hamarabb tulessünk rajta es szabadulhassak.

Abszolut képtelen vagyok a szexet élvezni ha nekem kell kezdeményezni, irányitani, dominalni. Sanszos az is hogy ezzel inkább csak meg fogom a szexet utálni.

Es a barátom meg inkább ezt igényli.

Es mivel alig csinálom dominálva, gyakorta inkább kínjában megd.g, ha már nem is kezdeményezek akkor nagynehezen megaimogat lent egy kicsit, ha már bele se ülök, nem is orálozom akkor kénytelen szexelni is velem. Igy lesz a szexbol valami irto sz.r együttlét nekem.

Nem akarok vele errol beszélni. Az igényei nem fognak változni. Ő ilyen. Passzív. Max megerőltetné magát kényszerből miattam ami most is megy.

Szoval igy nem lehet leélni egy életet jól sejtem? Hogy én egesz életemben kezdeményezzek meg lovagoljak meg oralozzak es köszönetkeppen kapok néha szexet is?

Csak mert komolyan gondolja velem es nagyon. Ő nem tudja hogy utálom ezeket a dolgokat, nem akarom lesokkolni.


2022. ápr. 22. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

És ha egy ideig nem szexelnétek?!

Vajon a barátod meddig bírná intimitás nélkül? (1 hét? 1 hónap?)

Csak egy próba, hogy mikor szólna azért, hogy legyen már valami. (Ne csak te menj oda hozzá, amikor akarod, hanem pattogjon nála is egy kicsit a labda.) :,D

2022. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pedig csak úgy lehet megoldani ha elmondod neki mire vágysz. Én is állandóan érdeklődöm barátnőmnél és már kiderítettem hogy erősazkról, hármas szexről álmodozik. Nekem ez hatalmas előrelépés mert legalább tudom mire izgul fel.
2022. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ti piszkosul nem vagytok egy hullámhosszon az ágyban és a fickód eléggé önző is. Beszélhetsz vele, de a leírásod alapján falra hányt borsó lesz, nem valószínű hogy megváltozik.

Döntsd el, hogy beéred-e ennyivel, annyira tartod csak magad érdemesnek hogy neked csak ennyi jusson a világ egyik legcsodálatosabb dolgából, a szexualitásból, vagy sem. Utóbbi esetben tudod mit kell tenned, cselekedj a szerint.

2022. ápr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Pha egy ideig nem szexelünk is, akkor is nekem kell kezdemenyezni mert időtlen időkig elvan akár szex nélkül is. Nem szexfüggő. Pedig napi kétszer is birja.


Hát nem tudom én ezt mikor adom fel hogy folyamat azt cainálom amit nem akarok.(szinte csak szerelemből kezdemenyezek mert akarom a barátom es az intimitast de ennek köze nincs nálam a szexualitashoz azaz soha be nem nedvesit. )

2022. ápr. 22. 17:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Es akkor is elég neki egy laza orál ha regota nem volt szex
2022. ápr. 22. 17:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyesmi csávóm. A kapcsolatunk végén már a falat kapartam kb, pedig imádtam szerettem én is őt, de már tarthatatlanul ki voltam éhezve. Kiraktam. Utána összefeküdtem egy kedves sráccal, akkorát szexeltünk, hogy még másnap is nedvesedtem. Úgy hiányzott, mint egy korty víz a sivatagban. Sajnálom, de neked is ezt javaslom.
2022. ápr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Uhhh szegénykém, ezt még nekem is fájt végig olvasni😬. Rengeteg energiát ölsz valamibe teljesen önzetlenül amiből nem származik semmi örömöd, ez iszonyú nehéz lehet neked, és a napnál is világosabb, hogy nem ezt érdemled. Sugárzik belőled a melegség és a tömény szexualitás. Neked csodálatos élményeid lehetnének azzal a hozzáállással amivel rendelkezel. Csak képzeldd el mi történne ha valakivel egy hullámhosszra kerülnél, azokat az energiákat amiket most befektetsz, lelhetnéd bennük az örömöd is, ahelyett hogy a terhedre lennének. Amit te csinálsz ezzel sráccal az pont a szexualitásnak a lényege. Sem nekem, sem másoknak nem dolga megmondani hogy mit tegyél, és egyébként is a saját fejed után mennél. Azt sem tudom hogy akár egy szikrányi hatása is van annak amit mondok. Amit viszont biztosan tudok, hogy minden pillanatban hálás lennék neked, és lesném a gondolataidat is. Én egy lányért mint te, oda adnám a lelkem az ördögnek☝️.
2022. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd el döntöd te azt hogy szakíts, nem kell ehhez segítség.
2022. ápr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ilyen szépet sem sűrűn olvasok :)
2022. ápr. 23. 09:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Rengetegen vagyunk odakint, nem volna muszáj megragadnod az olvasásnál, van lehetőséged át élni is a szépet. Még ha ritka is, nem hiszem hogy egyedül vagyok a gondolataimmal, sokan ölnének érted. Szerintem értékes energiákat pocsékolsz valakire akinek halvány lila fingja sincs, hogy hogyan kell bánni egy hölggyel. Kérlek mondjátok el ha nincs igazam🙌!
2022. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!