Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők beszokták vetni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők beszokták vetni a puncit, mint elcsábító fegyvert?

Figyelt kérdés

Úgy értem egy vezetőt, igazgatót, főnököt szeretnek elcsábítani? Bevetni a nehézbombázót a lábuk között?


Illetve egy nagyon gazdag csávót is szeretnek leemelni egy kis pénzről cserébe szexért? Szoktak ilyen műveleteket végezni?



Azért gondolom igen, mert nekem elég sok onlyfansos csaj szokott írni instán fizessek be, szinte már tapadnak rám és igaz nem vagyok igazgató, de szegény sem vagyok és néha már idegesít a nők ezzel "támadnak" rám. Mivel látják van pénzem.



2022. ápr. 23. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Biztosan előfordul az is,a punci nagyhatalom.
2022. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Igazuk van, vessék csak be. Aki hagyja átverni magát, az meg is érdemli.

F

2022. ápr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem hagyom. Ma is elküldött a francba egy lány, mert megírtam NEM fizetek be.

Mondom idegesít... nem vagyok szűz hülyegyerek, aki még nem látott puncit. Az vissont rossz 3 nap sem telik el NE írjon rám valami onlyfansos.

2022. ápr. 23. 10:11
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Én beszoktam vetni.
2022. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akadnak ilyen "nők" is, de azért a legtöbb nem szereti egy darab húsnak érezni magát. Az ismerősi körömben pl mind tartja magát valamihez és az eszével tör előre. De persze van dögivel, aki nem vár sokat az élettől sem magától és a lehető legegyszerűbb módon akar pénzhez jutni. 24L
2022. ápr. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze mindig voltak olyan nők akik anyagi javak miatt jöttek össze valakivel vagy szexeltek. Nekem is van olyan ismerősöm aki a stabil párkapcsolatát hagyta ott egy lecsúszott tróger fasziért mert az vett neki autót. Mindig is voltak ilyen nők, de ahogy előttem is írták a nők 90%-a rendelkezik annyi tartással hogy ne a testével akarjon elérni dolgokat.
2022. ápr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

"Azért gondolom igen, mert nekem elég sok onlyfansos csaj szokott írni instán fizessek be, szinte már tapadnak rám és igaz nem vagyok igazgató, de szegény sem vagyok és néha már idegesít a nők ezzel "támadnak" rám. Mivel látják van pénzem."


Hát persze XD


Ennyire unalom van ?

2022. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Igen, be szokták. Ha pénz kell, ha valamit meg kell csinálni, ha el akarnak érni valamit. Persze nem mindenki ilyen.
2022. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem hatalom a punci, minden nőnek van, ettől nem leszek egyedi. Mindent saját erőből, tanulással és munkával értem el, a lábaim csak érzelmi okokból teszem szét.
2022. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Igen, bevetik geczi maggal.
2022. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!