Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az probléma, ha csak nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az probléma, ha csak nagyon sokára tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
Több partneremnél rendszeresen előjön az, hogy egy, akár két óráig is bírom anélkül, hogy elélveznék. Sajnos az is előfordul, hogy nem is sikerül és csak kézzel jön össze a hőn áhított cumshot. A barátnőim/partnereim közül többen is megkérdezték, hogy nem kívánom őket- eléggé?(annak ellenére, hogy nekik az aktus alatt legalább 3x volt orgazmusuk). Sokszor csak úgy sikerül elélveznem, ha a nő a hasán fekszik, én pedig fölötte mozgok (ilyenkor kicsit összébbszorítja a vagináját, valószínűleg azért). Viszont az esetek többségében kézzel fejezem be. Nektek van valami tippetek, amivel lerövidíthetem ezt az időt? Próbálkoztam azzal is, hogy előtte nem maszturbálok 2-3 napig, de ez nem mindig működik. 39/F
2022. ápr. 23. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szűrűn szoktad magadnak csinálni? Mert lehet túlságosan ahhoz vagy szokva.
2022. ápr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy középút, oké, az 5 perc sem jó, de az sem, ha órák kellenek minden alkalommal. És szerintem neked is rossz lenne, ha nem lenne orgazmusa a párodnak, vagy csak nagyon nehezen. Na nőként is ez van, persze, hogy azt hiszik, hogy velük van a baj. Ha csak kézzel jön össze, gyanús, hogy kézhez vagy szokva.
2022. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne verd a farkadat.

Illetve a szorítason kell lazítani.Ezzel csak az a baj h valsz ugyse tudsz arra végig figyelni.Ugyhogy végül mégis az a legjobb ha nem vered a farkad.

2022. ápr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probléma.
2022. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!