Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasikat is ennyire foglalkozta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat is ennyire foglalkoztatja a kisajkak mérete, vagy csak a nőket?

Figyelt kérdés

Hogy valakinek babapuncija van vagy saláta, az titeket mennyire érdekel? Mert nagyon sok kérdést látok itt de azt szinte mind lányok írják.


Úgy a való életben, reálisan tényleg ekkora szerepe van, hogy kilógnak-e a kisajkak? Tényleg létezik olyan pasi aki emiatt szakítana a barátnőjével? (Ilyet is olvastam)

De lehet csak én voltam eddig naív és azt hittem ez csak kb annyi kérdés, hogy a mellbimbója valakinek pici barnás, másnak meg nagyonnagy és halványrózsaszín. Hogy látjuk, 1 mp alatt bekategorizáljuk oké ez ilyen, de miért kell kattogni rajta meg bírálgatni?

Főleg, hogy szex közben az élvezetet se nem fokozza se nem vesz el belőle.


Azért nyugtassatok meg, hogy valódi éles helyzetben, komoly felnőtt férfiak nem nagyon foglalkoznak ilyennel ha összejönnek egy nővel...

Az hogy miről fantáziálnak ha szinglik és egyedül vannak otthon és áll a farkuk az más.


2022. ápr. 24. 06:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
8%

Azért mindennek van határa.

Egy (két) óriási ráncos, bepallott lebernyeget előbb le kell hajtogatni, hogy hozzáférhető legyen a lyuk.

2022. dec. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A salatas punci ritkabb es izgibb :P
2022. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ajjaj Te lány. Mennyi ajanlatot kaphattál ezután a kérdes utan.. 😱

Ha megtudnám,h a lany akivel dumcsizok salata puncival rendelkezik akkor az megjobban izgatna inkább🤪

márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
26%
Imadom a salátás puncit, és odavagyok a csini, saláspunciju nőért 💋
ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!