Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel vegyem rá a feleségem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vegyem rá a feleségem a nyalásra?

Figyelt kérdés
Imádom a szőrös puncit. Ezt meghagyta nekem a feleségem de se ki nem nyalhatom se nem élvezhetek bele a szőrbe. Emiatt heti szinten járok egy másik lányhoz mert ő engedi ezeket. De csak jobb lenne a feleségemmel csak az Istennek se hagyja. Mert szerinte ez fertőző. Mit tanácsoltok?

2022. ápr. 25. 18:30
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%

#9


Teljesen mindegy, akkor is meg KELL mondanod.


Ki tudja hány emberrel fekszik össze az a nő, ha ilyeneket is magához enged mint amilyen te vagy.

2022. ápr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem vélemény nyílvánítást kértem. Valószínüleg kedves hölgyek. De ha nem az se érdekel. Hanem tanácsot és abban amit kérdeztem nem másban.
2022. ápr. 25. 18:48
 13/30 anonim ***** válasza:
93%
Akkor is egy féreg vagy
2022. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
88%

Én férfi vagyok. Én írtam azt, hogy mondd meg a feleségednek, hogy megcsaltad, mert lehet elkaptál valamit.


Ezt a véleményem ma is tartom


Tanács számodra nincs, mert nem fogod tudni rávenni sehogy!


Kívánok a feleségednek egy jóképű, normális pasit, aki veled ellentétben megbecsüli!


Na helló!

2022. ápr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Köszi kedves <3
2022. ápr. 25. 18:51
 16/30 anonim ***** válasza:
92%
Te jó ég, vannak bajok. Jól egymásra találtatok, az biztos.
2022. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%

Hány éves vagy?

Férfi vagy vagy ösztönlény, hogy csak szexszexszex. Basszus. Egy igazi férfi olyan, mint a 14-es válaszoló pl.


Ha a feleségednek kényelmetlen ez, akkor hagyd békén ezzel. Gondolom te se örülnél ha ő is erőltetne veled pár dolgot. + Tényleg inkább hagyd el, hagy legyen neki egy második esélye arra, hogy találjon egy normális embert.



De komolyan. Az embert nem rávenni kell dolgokra, hanem tisztelni a saját akaratát (amíg az nem sért másokat természetesen).

2022. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Hozzátok a szakszervezetet. Minden 2. Ember megvan/volt/lesz csalva. 2022 van.
2022. ápr. 25. 18:57
 19/30 anonim ***** válasza:
93%
Remélem téged is megcsal legalább.
2022. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom te kajak fogyatékos vagy, sok ember nem volt megcsalva és sok ember nem csalja meg a párját, attól, hogy te egy gerinctelen szar vagy vallald be ne harits
2022. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!